Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Shea Butter

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Baren Shea Butter Sleeping Heel Patch
BarenShea Butter Sleeping Heel PatchFoot Masks & Creams
10 pcs+2 sizes
13.52 €
11 reviews
Cu Skin CU: Vitamin U Cream
Cu SkinCU: Vitamin U CreamCreams
50 ml
54.26 €
108.52 € / 100 ml
1 reviews
Mizon Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
MizonSnail Wrinkle Care Sleeping PackSleeping Masks
80 ml
17.76 €
22.20 € / 100 ml
10 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderShampoos
500 ml+1 sizes
10.49 €
2.10 € / 100 ml
4 reviews
Pyunkang Yul ATO Cream Blue Label
Pyunkang YulATO Cream Blue LabelCreams
120 ml
19.89 €
13.51 €
11.26 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.51 €
45 reviews
Medipeel Cell Tox Dermajou Cream
MedipeelCell Tox Dermajou CreamCreams
50 g
30.65 €
61.30 € / 100 g
16 reviews
Heimish All Clean Balm
HeimishAll Clean BalmBalms
120 ml
12.99 €
10.82 € / 100 ml
132 reviews
Dear, Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish
Dear, KlairsGentle Black Sugar Facial PolishPeels
110 g
20.99 €
19.08 € / 100 g
1 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream
Skin1004Madagascar Centella Probio-Cica Enrich CreamCreams
50 ml+1 sizes
15.62 €
31.24 € / 100 ml
177 reviews
LALARECIPE Bakuchinol First Essence
LALARECIPEBakuchinol First EssenceEssences
155 ml
34.55 €
22.29 € / 100 ml
1 reviews
Dear, Klairs Rich Moist Soothing Cream
Dear, KlairsRich Moist Soothing CreamCreams
80 g
18.99 €
23.74 € / 100 g
10 reviews
Anillo Amber 528 Scented Hand Cream
AnilloAmber 528 Scented Hand CreamHand Masks & Creams
50 ml
18.89 €
17.00 €
34.00 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 17.00 €
Sungboon Editor Shea Butter Baby Foot Stick
Sungboon EditorShea Butter Baby Foot StickFoot Masks & Creams
20 g
9.74 €
48.70 € / 100 g
2 reviews
KUNDAL Rich Soymilk Creamy Body Wash
KUNDALRich Soymilk Creamy Body WashWash
500 ml
15.95 €
3.19 € / 100 ml
KUNDAL Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Ylang Ylang
KUNDALShea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Ylang YlangHand Masks & Creams
50 ml
5.95 €
11.90 € / 100 ml
6 reviews
Petitfee & Koelf Agave Cooling Hydrogel Eye Mask
Petitfee & KoelfAgave Cooling Hydrogel Eye MaskPatches
84 g / 60 pcs
11.07 €
13.18 € / 100 g
14 reviews
Dr. Ceuracle Vegan Aquarizing Hand Cream
Dr. CeuracleVegan Aquarizing Hand CreamHand Masks & Creams
50 ml
9.18 €
18.36 € / 100 ml
Purito Seoul Luminous Moisture Shea Butter Body Lotion Ocean Breeze
Purito SeoulLuminous Moisture Shea Butter Body Lotion Ocean BreezeLotions & Mists
300 ml
24.00 €
8.00 € / 100 ml
1 reviews
Needly Tint Lip Balm
NeedlyTint Lip BalmLip Care
3.8 g
8.40 €
210.00 € / 100 g
6 reviews
Needly Sensory Hand Cream Rainy Garden
NeedlySensory Hand Cream Rainy GardenHand Masks & Creams
30 ml
10.52 €
8.07 €
26.90 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.07 €
19 reviews
Esfolio Lifting Care Eye Cream
EsfolioLifting Care Eye CreamEye Creams
40 ml
6.48 €
16.20 € / 100 ml
18 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Cream
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Capsule CreamCreams
75 ml
16.91 €
22.55 € / 100 ml
11 reviews
KUNDAL Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White Musk
KUNDALShea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White MuskHand Masks & Creams
50 ml
5.95 €
11.90 € / 100 ml
5 reviews
The Saem Perfumed Hand Moisturizer Frangipani
The SaemPerfumed Hand Moisturizer FrangipaniHand Masks & Creams
30 ml
4.56 €
15.20 € / 100 ml
1 reviews
Pyunkang Yul Black Tea Time Reverse Eye Cream
Pyunkang YulBlack Tea Time Reverse Eye CreamEye Creams
25 ml+1 sizes
18.28 €
73.12 € / 100 ml
33 reviews
Petitfee & Koelf Rose Petal Satin Foot Mask
Petitfee & KoelfRose Petal Satin Foot MaskFoot Masks & Creams
16 g / 2 pcs
2.99 €
18.69 € / 100 g
4 reviews
Esfolio Hand & Nail Vital Mask
EsfolioHand & Nail Vital MaskHand Masks & Creams
18 ml / 2 pcs
3.38 €
2.20 €
12.22 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 2.20 €
1 reviews
Frudia My Orchard Squeeze Mask Shea Butter
FrudiaMy Orchard Squeeze Mask Shea ButterSheet Masks
20 ml / 1 sheet+1 sizes
0.70 €
3.50 € / 100 ml
11 reviews
Apothe Hair Relax Essence
ApotheHair Relax EssenceOils & Essences
80 ml
8.25 €
10.31 € / 100 ml
Elizavecca Gold CF-Nest White Bomb Eye Cream
ElizaveccaGold CF-Nest White Bomb Eye CreamEye Creams
30 ml
10.52 €
6.84 €
22.80 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 6.84 €
13 reviews
La'dor Body Multi Balm
La'dorBody Multi BalmLotions & Mists
30 ml Fig Chocolate
20.16 €
67.20 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Kids Intensive Cream
La'dorKids Intensive CreamCreams
200 ml
19.42 €
13.59 €
6.79 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.59 €
Rated Green Real Shea Protein Recharging Leave-In Treatment Spray
Rated GreenReal Shea Protein Recharging Leave-In Treatment SprayMists
80 ml
22.08 €
27.60 € / 100 ml
1 reviews
Banila Co Clean it Zero Enriching Butter Cleansing Balm
Banila CoClean it Zero Enriching Butter Cleansing BalmBalms
100 ml
18.70 €
18.70 € / 100 ml
Mary & May Muguet & Lotus Hand Cream
Mary & MayMuguet & Lotus Hand CreamHand Masks & Creams
50 ml
7.37 €
14.74 € / 100 ml
Mary & May Bergamot & Pear Hand Cream
Mary & MayBergamot & Pear Hand CreamHand Masks & Creams
50 ml
7.44 €
14.88 € / 100 ml

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of