Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Tranexamic Acid

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Dr. Reju-All Advanced Retino-Mela Serum
Dr. Reju-AllAdvanced Retino-Mela SerumSerums
30 ml
30.95 €
103.17 € / 100 ml
Missha Vita C Plus Spot Correcting & Firming Ampoule
MisshaVita C Plus Spot Correcting & Firming AmpouleAmpoules
30 ml
21.99 €
73.30 € / 100 ml
5 reviews
Jumiso Niacinamide 10 Serum
JumisoNiacinamide 10 SerumSerums
40 ml
18.73 €
46.83 € / 100 ml
1 reviews
Coxir Black Snail Collagen Serum
CoxirBlack Snail Collagen SerumSerums
50 ml
15.95 €
31.90 € / 100 ml
34 reviews
Dr. Althea Melaclear Cream
Dr. AltheaMelaclear CreamCreams
20 g
17.24 €
86.20 € / 100 g
2 reviews
Jumiso Niacinamide 20 Serum
JumisoNiacinamide 20 SerumSerums
40 ml
15.71 €
39.28 € / 100 ml
3 reviews
Mary & May Tranexamic Acid + Glutathion Eye Cream
Mary & MayTranexamic Acid + Glutathion Eye CreamEye Creams
30 g
16.46 €
7.37 €
24.57 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 7.37 €
25 reviews
APLB Tranexamic Acid Niacinamide Sheet Mask
APLBTranexamic Acid Niacinamide Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet+1 sizes
1.46 €
5.84 € / 100 ml
1 reviews
Purito Seoul TXA 6 Niacinamide 10 Retinal Serum
Purito SeoulTXA 6 Niacinamide 10 Retinal SerumSerums
30 ml
14.24 €
47.47 € / 100 ml
1 reviews
NINE LESS B-Boost 1% Kojic Acid Serum
NINE LESSB-Boost 1% Kojic Acid SerumSerums
30 ml
13.81 €
46.03 € / 100 ml
4 reviews
APLB Tranexamic Acid Niacinamide Facial Cream
APLBTranexamic Acid Niacinamide Facial CreamCreams
55 ml
9.79 €
17.80 € / 100 ml
3 reviews
VT Cosmetics TX-Toning Cream
VT CosmeticsTX-Toning CreamCreams
50 ml
20.77 €
41.54 € / 100 ml
VT Cosmetics TX-Toning Essence 2000 Shot
VT CosmeticsTX-Toning Essence 2000 ShotEssences
30 ml
18.53 €
61.77 € / 100 ml
1 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up Sunscreen
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Tone-Up SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
12.11 €
24.22 € / 100 ml
6 reviews
Medicube TXA Niacinamide Capsule Cream
MedicubeTXA Niacinamide Capsule CreamCreams
55 g
17.92 €
32.58 € / 100 g
3 reviews
COSRX The Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care Serum
COSRXThe Alpha-Arbutin 2 Discoloration Care SerumSerums
50 ml
14.87 €
29.74 € / 100 ml
1 reviews
B : Lab Yuja Anti Dark Spot Serum
B : LabYuja Anti Dark Spot SerumSerums
30 ml
14.24 €
47.47 € / 100 ml
The Skin House EXO-PDRN Repair Boosting Ampoule
The Skin HouseEXO-PDRN Repair Boosting AmpouleAmpoules
50 ml
26.06 €
52.12 € / 100 ml
Skin1004 Madagascar Centella Tone Brightening Travel Kit
Skin1004Madagascar Centella Tone Brightening Travel KitSets
20 ml, 30 ml, 30 ml, 30 ml
21.67 €
19.70 € / 100 ml
Jumiso Niacinamide 3 + Tone-up Sunscreen
JumisoNiacinamide 3 + Tone-up SunscreenSunscreen 🔆
40 ml
12.95 €
32.38 € / 100 ml
Jumiso Niacinamide 2 + Oil Control Cream
JumisoNiacinamide 2 + Oil Control CreamCreams
80 ml
13.95 €
17.44 € / 100 ml
Jumiso Niacinamide 2+ Pore Smoothing Toner
JumisoNiacinamide 2+ Pore Smoothing TonerToners
205 ml
13.96 €
6.81 € / 100 ml
AXIS-Y TXA 2,5% Intensive Brightening Cream
AXIS-YTXA 2,5% Intensive Brightening CreamCreams
50 ml
21.03 €
42.06 € / 100 ml
1 reviews
I'm from Apricot Dark Spot Drop Ampoule
I'm fromApricot Dark Spot Drop AmpouleAmpoules
50 ml
26.92 €
53.84 € / 100 ml
Differ & Deeper Pink Lifting Up Toning Cream Mask
Differ & DeeperPink Lifting Up Toning Cream MaskWash-off Masks
100 g
22.50 €
22.50 € / 100 g
1 reviews
Genabelle Melacare Spicule Toning Shot
GenabelleMelacare Spicule Toning ShotAmpoules
1 ml * 3 pcs
34.35 €
20.61 €
687.00 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 20.61 €
2 reviews
VT Cosmetics TX-Toning Daily Mask
VT CosmeticsTX-Toning Daily MaskSheet Masks
320 g / 30 sheets
22.92 €
7.16 € / 100 g
2 reviews
VT Cosmetics TX-Toning Special Mask
VT CosmeticsTX-Toning Special MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
2.55 €
10.20 € / 100 g
VT Cosmetics TX-Toning Essence 1000 Shot
VT CosmeticsTX-Toning Essence 1000 ShotEssences
30 ml
16.81 €
56.03 € / 100 ml
VT Cosmetics TX-Toning Toner
VT CosmeticsTX-Toning TonerToners
200 ml
16.46 €
8.23 € / 100 ml
1 reviews
APLB Tranexamic Acid Niacinamide Ampoule Serum
APLBTranexamic Acid Niacinamide Ampoule SerumSerums
40 ml
9.79 €
24.47 € / 100 ml
1 reviews
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
13.63 €
6.82 € / 100 ml
5 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
10.93 €
21.86 € / 100 ml
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Cream Mask
CelimaxPore + Dark Spot Brightening Cream MaskSheet Masks
20 g * 4 sheets+1 sizes
26.53 €
33.16 € / 100 g
Celimax Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxPore + Dark Spot Brightening Serum MaskSheet Masks
27 ml * 10 sheets+1 sizes
31.17 €
11.54 € / 100 ml
APLB TranExamic Acid Niacinamide Body Lotion
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of