Free gift for orders over 60 €
Scalp Type:

ALL Scalp Types

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Ksisters Seoul's Journey Advent Calendar
KsistersSeoul's Journey Advent CalendarSets
1 pc
450.00 €
220.00 €
19.13 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 220.00 €
26 reviews
Some By Mi Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Tonic
Some By MiCica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp TonicMists
150 ml
18.17 €
13.17 €
8.78 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.70 €
33 reviews
La'dor Hydro LPP Treatment
La'dorHydro LPP TreatmentMasks
530 ml+2 sizes
13.17 €
2.48 € / 100 ml
38 reviews
La'dor Damage Protector Acid Shampoo
La'dorDamage Protector Acid ShampooShampoos
900 ml+1 sizes
16.83 €
1.87 € / 100 ml
6 reviews
La'dor Moisture Balancing Conditioner
La'dorMoisture Balancing ConditionerConditioners
530 ml+1 sizes
10.96 €
2.07 € / 100 ml
24 reviews
Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Shampoo
Daeng Gi Meo RiVitalizing ShampooShampoos
500 ml+2 sizes
18.95 €
3.79 € / 100 ml
189 reviews
Elizavecca Collagen Ceramide Coating Protein Treatment Cer-100 Premium
ElizaveccaCollagen Ceramide Coating Protein Treatment Cer-100 PremiumMasks
100 ml
7.40 €
7.40 € / 100 ml
160 reviews
Rated Green Real Shea Protein Recharging Leave-In Treatment
Rated GreenReal Shea Protein Recharging Leave-In TreatmentConditioners
150 ml+1 sizes
23.49 €
17.62 €
11.75 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 16.44 €
45 reviews
Daeng Gi Meo Ri Professional Honey Therapy Plus Hair Pack
Daeng Gi Meo RiProfessional Honey Therapy Plus Hair PackMasks
1000 ml+1 sizes
34.10 €
3.41 € / 100 ml
22 reviews
La'dor Perfumed Hair Oil Hinoki
La'dorPerfumed Hair Oil HinokiOils & Essences
80 ml+1 sizes
20.38 €
25.47 € / 100 ml
7 reviews
KUNDAL Protein Bonding Hair Mist Serum Violet Muguet
KUNDALProtein Bonding Hair Mist Serum Violet MuguetSerums & Ampoules
150 ml
14.24 €
9.49 € / 100 ml
7 reviews
La'dor Wonder Hair Oil
La'dorWonder Hair OilOils & Essences
100 ml
16.90 €
16.90 € / 100 ml
14 reviews
Masil 10Premium Repair Hair Mask
Masil10Premium Repair Hair MaskMasks
300 ml
20.32 €
6.77 € / 100 ml
9 reviews
Moev Annurcatin Shampoo
MoevAnnurcatin ShampooShampoos
525 ml+1 sizes
18.95 €
3.61 € / 100 ml
Rated Green Real Jojoba Dry Shampoo Powder
Rated GreenReal Jojoba Dry Shampoo PowderShampoos
17.5 g
26.83 €
149.06 € / 100 g
5 reviews
Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Scalp Nutrition Pack For Hair-Loss Care
Daeng Gi Meo RiVitalizing Scalp Nutrition Pack For Hair-Loss CareSerums & Ampoules
145 ml
17.91 €
8.41 €
5.80 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.41 €
29 reviews
La'dor Keratin LPP Shampoo
La'dorKeratin LPP ShampooShampoos
530 ml+2 sizes
13.17 €
2.48 € / 100 ml
17 reviews
La'dor Tea Tree Calming Scalp Treatment
La'dorTea Tree Calming Scalp TreatmentConditioners
330 ml
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 reviews
Daeng Gi Meo Ri Vitalizing Treatment
Daeng Gi Meo RiVitalizing TreatmentConditioners
500 ml+2 sizes
18.91 €
11.81 €
2.36 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 9.46 €
96 reviews
La'dor Wonder Bubble
La'dorWonder BubbleShampoos
250 ml+3 sizes
11.47 €
4.59 € / 100 ml
4 reviews
Anillo Black Tea Nourishing Scalp Shampoo
AnilloBlack Tea Nourishing Scalp ShampooShampoos
450 ml
29.38 €
6.53 € / 100 ml
Rated Green Real Mary Exfoliating Scalp Shampoo
Rated GreenReal Mary Exfoliating Scalp ShampooShampoos
400 ml
21.59 €
5.40 € / 100 ml
11 reviews
La'dor Damage Protector Acid Conditioner
La'dorDamage Protector Acid ConditionerConditioners
900 ml
24.05 €
2.67 € / 100 ml
La'dor Real Intensive Acid Shampoo
La'dorReal Intensive Acid ShampooShampoos
900 ml
17.42 €
1.94 € / 100 ml
4 reviews
Anillo Lime Sunday Refresh Shampoo
AnilloLime Sunday Refresh ShampooShampoos
450 ml
28.34 €
6.30 € / 100 ml
4 reviews
Plu Exfoliating Scalp Scrub Peppermint
PluExfoliating Scalp Scrub PeppermintPeels & Scrubs
200 g
12.74 €
6.37 € / 100 g
2 reviews
KUNDAL Caffeine Shampoo Cherry Blossom
KUNDALCaffeine Shampoo Cherry BlossomShampoos
500 ml
10.49 €
2.10 € / 100 ml
12 reviews
La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer Yeast
La'dorRoot Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer YeastShampoos
800 ml+3 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Dermatical Hair-Loss Shampoo For Thin Hair
La'dorDermatical Hair-Loss Shampoo For Thin HairShampoos
530 ml+2 sizes
21.84 €
4.12 € / 100 ml
12 reviews
Moremo Hair Essence Delightful Oil
MoremoHair Essence Delightful OilOils & Essences
70 ml+1 sizes
15.58 €
22.26 € / 100 ml
35 reviews
La'dor Wonder Balm
La'dorWonder BalmConditioners
200 ml+1 sizes
16.90 €
8.45 € / 100 ml
11 reviews
A'pieu Raspberry Hair Vinegar
A'pieuRaspberry Hair VinegarConditioners
200 ml
15.18 €
7.59 € / 100 ml
23 reviews
Farmstay Hyaluronic Acid Super Aqua Hair Filler
FarmstayHyaluronic Acid Super Aqua Hair FillerFillers
13 ml * 10 pcs+1 sizes
20.95 €
16.12 € / 100 ml
15 reviews
Masil 8Seconds Salon Super Mild Hair Mask
Masil8Seconds Salon Super Mild Hair MaskMasks
350 ml+5 sizes
27.40 €
7.83 € / 100 ml
29 reviews
KUNDAL Beer Yeast Scalp Shampoo Herb Mint
KUNDALBeer Yeast Scalp Shampoo Herb MintShampoos
500 ml
20.95 €
4.19 € / 100 ml
6 reviews
Masil 5Probiotics Color Radiance Shampoo
Masil5Probiotics Color Radiance ShampooShampoos
500 ml+5 sizes
20.58 €
4.12 € / 100 ml
11 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of