Мої губи, але кращеБальзам дуже гарний і натуральний. Кольори красиві та досить тонкі (завуальована троянда). Ідеально підходить для повсякденного життя!
Мій улюблений крем Мені його порадила мій лікар косметолог . Він має дуже комфортну текстуру. Не обтяжує шкіру обличчя. Добре зволожує .Замовляю вже не в перше . Рекомендую.
Мої губи, але кращеБальзам дуже гарний і натуральний. Кольори красиві та досить тонкі (завуальована троянда). Ідеально підходить для повсякденного життя!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу