Дуже гарний крем Я вже не перший раз купляю. Він дуже добре зволожує шкіру рук. Ніжний аромат. Всім рекомендую. Дякую за швидку доставку і гарне пакування ✨❤️
Мій улюблений крем Мені його порадила мій лікар косметолог . Він має дуже комфортну текстуру. Не обтяжує шкіру обличчя. Добре зволожує .Замовляю вже не в перше . Рекомендую.
Дуже гарний крем Я вже не перший раз купляю. Він дуже добре зволожує шкіру рук. Ніжний аромат. Всім рекомендую. Дякую за швидку доставку і гарне пакування ✨❤️