Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.

Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 11
Я давно хотіла купити цю маску. Використовую її як останній крок у своєму вечірньому догляді, щоб «завершити» свій догляд за шкірою. Після першого застосування я відчула легке поколювання, але шкіра швидко адаптувалася, і з наступними використаннями це більше не повторювалося. Моя шкіра чудово зволожена та заспокоєна. Вона чудово пахне. Я задоволена нею. Рекомендую!
Ооо це любов 🥰 замовляю з запасом по дві баночки . Зволожує дуже круто немає липкості .
Мій дерматолог порадив мені цю маску. Вона чудова! Для жирної, чутливої шкіри! Вона не обтяжує шкіру, зволожує та заспокоює 🩷 це диво!
Неймовірна нічна маска . Яка вже закінчується ❤️ При нанесенні відчувається легенький холод… маска не липка , швидко впитується , не липка, гарно зволожує та заспокоює . Замовлю повторно В мене жирна - чутлива шкіра.🙃
Я обожнюю цю нічну кремову маску. Вона приємно прохолодить обличчя, освіжає та знімає набряки вранці, а також добре зволожує. Я не використовую її щодня, але коли знаю, що мені потрібно виглядати свіжіше наступного дня, я завжди її використовую.
Прохолодний з охолоджуючим ефектом
Я в захваті від цієї маски. Я використовую його ввечері і помітив, що вранці моя шкіра м’яка та розслаблена. Коли я наношу його, я відчуваю охолоджуючий ефект, а запах ледь помітний. рекомендую!
Добре зволожує, зранку шкіра мʼяка та приємна. Спочатку після нанесення відчувається легкий холодок по шкірі, маска швидко вибирається в шкіру та не залишає липкості. Думаю, буду замовляти ще раз☺️
Дійсно дуже гарна маска!Приємна консистенція,при нанесенні на шкірі відчувається легенький холодок.На ранок шкіра гладенька і пружна,має приємне сяйво. Пробувала використовувати ,як дехто радить, тоненьким шаром як нічний крем,але такий варіант виявився не для мене.Щоденне використання на моїй шкірі залишає отікання!
Я використовую цю маску щовечора замість нічного крему. Ідеально підходить для жирної та комбінованої шкіри, зволожує, обмежує виділення шкірного сала, лікує дрібні прищі. Не має запаху і не залишає жирної плівки після нанесення. Відразу після нанесення ви можете відчути легке ментолове поколювання, яке швидко зникає. рекомендую!
В Ksisters великий асортимент корейської косметики, понад 60 брендів. Постійне поповнення новими товарами і тільки оригінальна корейська продукція. Кешбек з кожного замовлення і великі знижки.
Так, усі наші продукти відповідають стандартам якості, а їхній склад вказаний у розділі "Інгредієнти".
Так, ми приймаємо повернення товарів згідно з умовами, вказаними на сторінці "Повернення та Обмін"
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.