Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.









Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 274
ЧУДОВО, я вже використала другу упаковку і замовляю ще❤️❤️
Я досить розчарована захопленими відгуками, на мою думку, це один з найгірших продуктів BOJ. Він має дивну консистенцію, залишає липкий слід, абсолютно не надає блиску моєму обличчю, мої пори здаються трохи менш вираженими, і тому я не поставлю йому нижчу оцінку, але в мене це по-різному, тому я не знаю, чи це через продукт. Я використовую його близько тижня, вранці та ввечері. Я рекомендую його для сухої шкіри, але моїй комбінованій шкірі більше підійде продукт з більш водянистою текстурою.
Використовую сироватку вже кілька днів, поки все подобається. Засіб не має чітко вираженого запаху, або принаймні я його не помітила. Має трохи ніби олійну текстуру, проте швидко поглинається шкірою та гарно зволожує. Використовую лише у денному догляді, мені здається цього досить. Із замовленням отримала багато пробників та подарунок, це дуже і дуже приємно. Серед пробників вже вдруге отримую сироватку з мікроголками і вона дуже класна. Вже думаб про те щоб замовти в повному розмірі
Найкраща сироватка для сяйва! Я використовую її щодня у своєму вечірньому догляді. Це єдиний постійний продукт, який я не змінюю.
Шрами від акне помітно зменшилися. Потрібна лише невелика кількість засобу. Він добре вбирається. Я використовую його ввечері. Це моя 4-та пляшка. Я використала стару і одразу замовила нову. Рекомендую тим, у кого суха та пошкоджена шкіра, схильна до акне у старшому віці. Я використала повністю 3 пляшки, нова готова.
Дуже добре
Я купувала цю сироватку багато разів, мені подобається, як вона зволожує мою чутливу шкіру та вирівнює колір обличчя. Вона так сяє і приємна на дотик, що я використовую її вранці та ввечері, якщо маю можливість! Вона стала моєю улюбленою!
тонкий, але не липкий, чудово розподіляється. Я поєдную його з усією лінійкою компанії, а також кремом і сироваткою для очей та кремом для обличчя. Він робить моє обличчя гладеньким і сяючим, робить мою шкіру більш гладкою, я також помітила, що при систематичному використанні з перших 7-10 днів він знімає почервоніння та подразнення.
Купую неодноразово, дуже задоволений :-)
Дуже добре, освіжає, не залишає липкості на шкірі. Єдине, що пляшечка має бути скляною.
В Ksisters великий асортимент корейської косметики, понад 60 брендів. Постійне поповнення новими товарами і тільки оригінальна корейська продукція. Кешбек з кожного замовлення і великі знижки.
Так, усі наші продукти відповідають стандартам якості, а їхній склад вказаний у розділі "Інгредієнти".
Так, ми приймаємо повернення товарів згідно з умовами, вказаними на сторінці "Повернення та Обмін"
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.