♥️Отримала пробник цього крему як подарунок. Дякую магазину, мені дуже приємно.
Коли закінчиться, куплю ще.
Крем білого кольору. Пудра на нього лягає добре.
Чудовий сонцезахисний крем!!!Я дуже задоволена цим кремом. Він легко наноситься, приємний на дотик, і моя шкіра дуже м'яка та живлена протягом усього дня. Дуже рекомендую! 🌟🌟🌟🌟🌟
♥️Отримала пробник цього крему як подарунок. Дякую магазину, мені дуже приємно.
Коли закінчиться, куплю ще.
Крем білого кольору. Пудра на нього лягає добре.
Чудовий сонцезахисний крем!!!Я дуже задоволена цим кремом. Він легко наноситься, приємний на дотик, і моя шкіра дуже м'яка та живлена протягом усього дня. Дуже рекомендую! 🌟🌟🌟🌟🌟
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу