Подарунок при покупці від 60 €
Потреби Шкіри:

Сухість /Зневодненість

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Cu Skin СС-крем для обличчя CU: Vitamin U CC Cream SPF 40
Cu SkinСС-крем для обличчя CU: Vitamin U CC Cream SPF 40BB & CC Kреми
45 мл
30.50 €
67.78 € / 100 ml
22 відгуки
Benton Зволожуючий праймер для обличчя Guava Hydrating Make Up Base Prep Primer
Frudia Засіб для зняття макіяжу Re:proust Essential Deep Clean Lip & Eye Remover
FrudiaЗасіб для зняття макіяжу Re:proust Essential Deep Clean Lip & Eye RemoverДемакіяж
300 мл
18.84 €
13.17 €
4.39 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.93 €
10 відгуки
Enough Тональний засіб для обличчя з колагеном Collagen 3X Moisture Foundation
EnoughТональний засіб для обличчя з колагеном Collagen 3X Moisture FoundationBB & CC Kреми
100 мл, No.21+1 розміри
12.08 €
12.08 € / 100 ml
5 відгуки
VT Cosmetics Матуюча пудра для обличчя з екстрактом центелли Cica No-Sebum Mild Powder
Enough Тональний крем Collagen Moisture Foundation
EnoughТональний крем Collagen Moisture FoundationBB & CC Kреми
100 мл, No.21+2 розміри
5.85 €
5.85 € / 100 ml
141 відгуки
YNM Натуральний бальзам для губ з медом Natural Melting Honey Lip Balm
YNM Бальзам для губ Candy Honey Lip Balm
YNMБальзам для губ Candy Honey Lip BalmБальзами
3 г, No.OR101 Orang Red+1 розміри
11.40 €
380.00 € / 100 g
3 відгуки
Some By Mi Праймер для обличчя PDRN Spirulina Poreless Primer
Some By MiПраймер для обличчя PDRN Spirulina Poreless PrimerПраймери
10 г
13.21 €
132.10 € / 100 g
11 відгуки
Enough Тональна основа для обличчя Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation
EnoughТональна основа для обличчя Collagen 3in1 Whitening Moisture FoundationBB & CC Kреми
100 мл, No.13+2 розміри
6.01 €
6.01 € / 100 ml
26 відгуки
Enough Тональний крем з муцином равлика Gold Snail Moisture Foundation
EnoughТональний крем з муцином равлика Gold Snail Moisture FoundationBB & CC Kреми
100 мл, No.13
6.01 €
6.01 € / 100 ml
14 відгуки
Dr. Ceuracle Веганський тональний ВВ-крем для обличчя Vegan Kombucha Tea BB
Dr. CeuracleВеганський тональний ВВ-крем для обличчя Vegan Kombucha Tea BBBB & CC Kреми
30 мл, Natural
14.02 €
46.73 € / 100 ml
10 відгуки
Enough Колагеновий консилер для обличчя Collagen Cover Tip Concealer
EnoughКолагеновий консилер для обличчя Collagen Cover Tip ConcealerКонсилери
9 g, No.02+1 розміри
7.06 €
3.53 €
39.22 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.53 €
11 відгуки
Etude Тінт для губ Dear Darling Water Gel Tint Ice Cream
EtudeТінт для губ Dear Darling Water Gel Tint Ice CreamТінти
4.5 г, PK004 Red Bean Red+1 розміри
9.21 €
3.19 €
79.75 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.19 €
37 відгуки
Dear, Klairs Багатофункціональний ВВ-крем Illuminating Supple Blemish Cream SPF40 PA++
Elizavecca Багатофункціональний BB крем Milky Piggy BB Cream
ElizaveccaБагатофункціональний BB крем Milky Piggy BB CreamBB & CC Kреми
50 мл
10.04 €
5.95 €
11.90 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.80 €
17 відгуки
Enough Кушон-активатор для обличчя з полінуклеотидами Promette PDRN Activator Cushion
TOCOBO Сонцезахисний кушон для обличчя Apple Dewy Fit Cushion
TOCOBOСонцезахисний кушон для обличчя Apple Dewy Fit CushionКушони
15 г, No.17 Cloud+7 розміри
19.83 €
132.20 € / 100 g
YNM Бальзам для губ з медом Unicorn Honey Lip Balm
YNMБальзам для губ з медом Unicorn Honey Lip BalmБальзами
3 г
11.40 €
380.00 € / 100 g
2 відгуки
Enough Зволожуючий тональний стік з колагеном Collagen 3X Moisture Stick Foundation
Peach C База під макіяж для обличчя Beige Glow Makeup Base
Peach CБаза під макіяж для обличчя Beige Glow Makeup BaseПраймери
35 мл
11.41 €
7.99 €
22.83 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.99 €
2 відгуки
KAINE Бальзам для губ Glow Melting Lip Balm
KAINEБальзам для губ Glow Melting Lip BalmБальзами
3.4 г, No.01 Pure+2 розміри
13.75 €
458.33 € / 100 g
11 відгуки
YNM Бальзам для губ з медом Rainbow Honey Lip Balm
Немає в наявності
Tfit Зволожуючий праймер для обличчя Hydrate Vanish Art Primer
Немає в наявності
FWEE Блиск-плампер для збільшення об'єму губ 4D Voluming Plumper
Немає в наявності
Frudia Зволожуючий спрей-фіксатор для макіяжу Re:proust Perfect Shield Make Up Setting Fixer
Немає в наявності
Missha Засіб для зняття макіяжу Perfect Lip & Eye Make-Up Remover
Немає в наявності
Enough Тональний крем з золотом Premium Rich Gold Double Wear Radiance Foundation
Немає в наявності
Missha Фінішна пудра з SPF Pro-Touch Powder Pact SPF 25
MisshaФінішна пудра з SPF Pro-Touch Powder Pact SPF 25Пудри
10 г, No.21 Light Beige+1 розміри
2 відгуки
Немає в наявності
The Saem Зволожуючий бальзам-тінт для губ Saemmul Essential Tint Lipbalm
Немає в наявності
Missha Зволожуючий кушон Glow Cushion Light
MisshaЗволожуючий кушон Glow Cushion LightКушони
12 г, No.21P Fair
4 відгуки
Немає в наявності
Tony Moly Зволожуючий бальзам для губ Petite Bunny Gloss Bar
Tony MolyЗволожуючий бальзам для губ Petite Bunny Gloss BarБлиски
2 г, Bar 03 Apple+1 розміри
11 відгуки
Знято з виробництва

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Готова додати більше кольору у свої будні? 😉 У Ksisters ми зібрали корейські засоби для макіяжу, з якими легко експериментувати та створювати образи під будь-який настрій. Легкі текстури, різноманітні фініші та широка палітра відтінків – обирай те, що пасує саме тобі.

Макіяж і декоративна косметика

Декоративна косметика допомагає швидко зібратися зранку, освіжити образ протягом дня або створити яскравий макіяж для вечірнього виходу. З її допомогою можна вирівняти тон, зробити акцент на очах чи губах і підкреслити риси обличчя. А для цього в косметичці стануть у пригоді:

  • Бази під макіяж – допомагають візуально вирівняти текстуру шкіри та підготувати її до нанесення наступних засобів.
  • Засоби для макіяжу очей – допомагають підкреслити погляд, додати кольору та зробити акцент на очах.
  • Засоби для губ – додають відтінку, блиску або допомагають візуально зробити губи об’ємнішими.
  • Фіксатори для макіяжу – допомагають закріпити макіяж і довше зберегти його акуратний вигляд.

Обирай засоби під свій образ, експериментуй з відтінками й поєднуй різні текстури та фініші 💕

Макіяж обличчя, очей та губ

З декоративною косметикою легко експериментувати з образами: від легкого щоденного макіяжу до більш яскравого вечірнього. Умовно макіяж можна розділити на три основні зони, для кожної з яких є свої засоби:

  1. Засоби для макіяжу обличчя створюють ідеальну базу. Кушони, флюїди, консилери, пудри, бронзери, рум’яна та хайлайтери вирівнюють мікрорельєф і дарують шкірі сяйво.
  2. Засоби для макіяжу очей додають глибини. Рідкі тіні, чіткі підводки, м’які олівці й туші візуально розкривають розріз та подовжують війки.
  3. Засоби для макіяжу губ роблять вигляд завершеним. Матові помади, бальзами, сяючі блиски й контурні олівці надають бажаного відтінку та доглядають за ніжними ділянками.

Розділяй ці етапи, грай із кольорами та насолоджуйся результатом 🫰🏻

Як обрати засоби для макіяжу

Збирати власну косметичку – це справжнє задоволення, якщо орієнтуватися на прості критерії. Під час вибору засобів звертай увагу на:

  • Тип шкіри: сухій необхідні зволожувальні формули з вологим фінішем, а жирній сподобаються матові текстури.
  • Щільність: прозора невагома емульсія чудова на кожен день, а насичений крем варто залишити для особливих подій.
  • Підтон: вибирай гаму відповідно до того, чи має шкіра теплий, холодний або нейтральний відтінок.
  • Зручність: рідкі формули легко розподіляти пальчиками, а пресовані вимагають наявності пензликів.

Купуй засіб для макіяжу, спираючись на власні відчуття та насолоджуйся кожною хвилиною перед дзеркалом 💖

Чому варто купити косметику у Ksisters

Шукаєш корейську косметику онлайн? У Ksisters ти знайдеш великий вибір засобів від популярних K-beauty брендів – від улюблених бестселерів до цікавих новинок 👍 

За що обирають Ksisters:

  • Різноманітна колекція актуальних відтінків під будь-який настрій.
  • Доступна ціна на бестселери та часті приємні знижки.
  • Оригінальна та перевірена декоративна косметика.
  • Швидка й комфортна доставка по Європі.

Маленькі дівочі радощі тепер можна купити в будь-який момент – просто відкривай Ksisters та обирай те, що припало до душі! 😍

Знайди свої незамінні засоби для макіяжу

Girls, оновити свою косметичку та додати до неї нових фаворитів. Наш магазин пропонує все необхідне, щоб щоденний макіяж дарував щирий захват. В асортименті легко вибрати засоби для обличчя, повік та губ під будь-який привід.

Також ти знайдеш зручні інструменти та аксесуари для макіяжу, з якими будь-яка текстура лягає швидко та бездоганно 🖌️

Прагнеш купити трендові новинки чи знайти улюблені засоби для макіяжу? Достатньо замовити потрібні позиції на сайті в пару кліків. Гортай каталог та сяй щодня разом із Ksisters! 🌟

Підписуючись, я погоджуюся з умовами