Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Без Парабенів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Milk Touch Палетка для макіяжу Be My First Eye Palette
Milk TouchПалетка для макіяжу Be My First Eye PaletteТіні
7 г, Brown+3 розміри
16.01 €
9.61 €
137.29 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.61 €
2 відгуки
Milk Touch Тату-засіб для кольору губ Black Peel Off Lip Tattoo
Milk TouchТату-засіб для кольору губ Black Peel Off Lip TattooПомади
4.5 г, No.01 Black Cherry+4 розміри
22.05 €
551.25 € / 100 g
3 відгуки
Milk Touch Блиск для губ Dew Stain Sheer Aurora Gloss
Milk TouchБлиск для губ Dew Stain Sheer Aurora GlossБлиски
4 г, No.01 Honey Dew+2 розміри
16.04 €
401.00 € / 100 g
YNM Бальзам для губ з медом Unicorn Honey Lip Balm
YNMБальзам для губ з медом Unicorn Honey Lip BalmБальзами
3 г
11.40 €
380.00 € / 100 g
2 відгуки
Enough Зволожуючий тональний стік з колагеном Collagen 3X Moisture Stick Foundation
Tirtir Стійки тональний кушон Mask Fit All-Cover Cushion
TirtirСтійки тональний кушон Mask Fit All-Cover CushionКушони
18 г, No.13N Fair Ivory+38 розміри
26.79 €
20.31 €
112.83 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.81 €
7 відгуки
FWEE Кремовий бальзам для щік та губ та брелок Lip&Cheek Blurry Pudding Pot + Pendant Keyring
FWEEКремовий бальзам для щік та губ та брелок Lip&Cheek Blurry Pudding Pot + Pendant KeyringРум’яна
5 г, No.Bs01 Cool+34 розміри
23.26 €
19.77 €
395.40 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.77 €
Unleashia Підводка для очей Easy Glide Flat Eyeliner
UnleashiaПідводка для очей Easy Glide Flat EyelinerЛайнери
0.15 г, No.01 Deep Black+1 розміри
7.57 €
7 відгуки
Mizon BB-крем з муцином равлика Snail Repair Intensive BB Cream Broad Spectrum SPF 50
MizonBB-крем з муцином равлика Snail Repair Intensive BB Cream Broad Spectrum SPF 50BB & CC Kреми
50 мл, No.21 Light Beige+5 розміри
15.95 €
31.90 € / 100 ml
3 відгуки
Dasique Ніжне суфле для губ та щічок Souffle Color Pot
DasiqueНіжне суфле для губ та щічок Souffle Color PotРум’яна
6.5 г, No.02 Pomelo Pudding+7 розміри
11.61 €
193.50 € / 100 g
4 відгуки
Dasique Соковитий тінт для губ Juicy Dewy Tint
DasiqueСоковитий тінт для губ Juicy Dewy TintТінти
3.5 г, No.01 Mood Mango+5 розміри
14.29 €
357.25 € / 100 g
3 відгуки
A'pieu Бальзам-тінт для губ Juicy-Pang Care Lip Balm
A'pieuБальзам-тінт для губ Juicy-Pang Care Lip BalmБальзами
4 г, No.01 Butter Balm+2 розміри
15.72 €
12.58 €
314.50 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.58 €
Rom&nd Палетка для очей та обличчя Bare Layer Palette
Rom&ndПалетка для очей та обличчя Bare Layer PaletteРум’яна
14 г, No.01 Apricot Mood+1 розміри
23.90 €
15.54 €
111.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.54 €
3 відгуки
Rom&nd Блиск для губ Glasting Color Gloss
Rom&ndБлиск для губ Glasting Color GlossБлиски
4 г, No.01 Peony Ballet+8 розміри
10.95 €
273.75 € / 100 g
20 відгуки
Missha Матуючий кушон для обличчя Layering Fit Cushion Semi Matte
MisshaМатуючий кушон для обличчя Layering Fit Cushion Semi MatteКушони
15 г, No.19 Ivory+3 розміри
37.83 €
22.70 €
151.33 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.70 €
A'pieu Рідкі рум'яна The Pure Candy Water Cheek
A'pieuРідкі рум'яна The Pure Candy Water CheekРум’яна
4.5 мл, No.01 Peach+1 розміри
6.67 €
166.75 € / 100 ml
2 відгуки
A'pieu Бальзам з відтінком The Pure Candy Color Balm
A'pieuБальзам з відтінком The Pure Candy Color BalmБальзами
3.9 г, No.01 Berry+2 розміри
7.01 €
175.25 € / 100 g
3 відгуки
A'pieu Тінт для губ The Pure Candy Tint
A'pieuТінт для губ The Pure Candy TintТінти
4 мл, No.01 Cherry+2 розміри
7.07 €
176.75 € / 100 ml
4 відгуки
A'pieu Кремові рум'яна Juicy-Pang Bare Cream Blush Mini
A'pieuКремові рум'яна Juicy-Pang Bare Cream Blush MiniРум’яна
2 г, No.01 Lychee Cream+2 розміри
10.31 €
515.50 € / 100 g
1 відгуки
Purito Seoul BB-кушон для обличчя Wonder Releaf Centella BB Cushion
Purito SeoulBB-кушон для обличчя Wonder Releaf Centella BB CushionBB & CC Kреми
15 г + 15 г (refill), No.13 Neutral Ivory+2 розміри
18.86 €
62.87 € / 100 g
6 відгуки
Unleashia Тональний кушон для обличчя Babe Skin Baby Blue Cushion
UnleashiaТональний кушон для обличчя Babe Skin Baby Blue CushionКушони
15 г, No.17C Seraphic+6 розміри
18.24 €
121.60 € / 100 g
6 відгуки
Unleashia Олівець для губ Oh! Happy Day Lip Pencil
UnleashiaОлівець для губ Oh! Happy Day Lip PencilГуби
0.7 г, No.01 Birthday+6 розміри
6.83 €
683.00 € / 100 g
6 відгуки
Missha Тональна основа для обличчя Layering Fit Foundation Semi Glow
MisshaТональна основа для обличчя Layering Fit Foundation Semi GlowBB & CC Kреми
35 мл, No.19 Ivory+3 розміри
39.93 €
19.97 €
66.57 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 19.97 €
1 відгуки
A'pieu Кушон для обличчя Waterlock Cushion
A'pieuКушон для обличчя Waterlock CushionКушони
15 г, No.21N Light Beige+1 розміри
29.58 €
17.75 €
118.33 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.75 €
Rom&nd Тінт для губ Zero Velvet Tint
Rom&ndТінт для губ Zero Velvet TintТінти
5.5 г, No. 04 Burnt Heart+3 розміри
6.61 €
110.17 € / 100 g
4 відгуки
Rom&nd Помада для губ Zero Matte Lipstick
Rom&ndПомада для губ Zero Matte LipstickПомади
3 г, No. 02 All That Jazz+5 розміри
9.95 €
331.67 € / 100 g
11 відгуки
Rom&nd Блиск для губ Glasting Water Gloss
Rom&ndБлиск для губ Glasting Water GlossБлиски
4.3 г, No.00 Meteor Track+1 розміри
6.08 €
152.00 € / 100 g
5 відгуки
Rom&nd Тінт для губ Blur Fudge Tint
Rom&ndТінт для губ Blur Fudge TintТінти
5 г, No.01 Pomeloco+7 розміри
6.96 €
139.20 € / 100 g
13 відгуки
Rom&nd Тіні для повік Better Than Eyes
Rom&ndТіні для повік Better Than EyesТіні
6.5 г, No.01 Dry Mango Tulip+3 розміри
12.87 €
214.50 € / 100 g
9 відгуки
Peach C База під макіяж для обличчя Beige Glow Makeup Base
Peach CБаза під макіяж для обличчя Beige Glow Makeup BaseПраймери
35 мл
11.41 €
7.99 €
22.83 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.99 €
2 відгуки
Unleashia Тінт для губ Hug Velvet Tint
UnleashiaТінт для губ Hug Velvet TintТінти
4.5 г, No.01 Be With+5 розміри
7.32 €
183.00 € / 100 g
2 відгуки
Unleashia Тіні для повік Mood Shower Face Palette
UnleashiaТіні для повік Mood Shower Face PaletteТіні
4 г, No.01 Vanilla Shower+2 розміри
11.47 €
286.75 € / 100 g
2 відгуки
Unleashia Олівець для брів Shaper Defining Eyebrow Pencil
UnleashiaОлівець для брів Shaper Defining Eyebrow PencilБрови
0.025 г, No.01 Oatmeal Brown+2 розміри
6.46 €
3 відгуки
KAINE Бальзам для губ Glow Melting Lip Balm
KAINEБальзам для губ Glow Melting Lip BalmБальзами
3.4 г, No.01 Pure+2 розміри
13.75 €
458.33 € / 100 g
11 відгуки
Unleashia Тональний кушон для обличчя Don't Touch Glass Pink Cushion
UnleashiaТональний кушон для обличчя Don't Touch Glass Pink CushionКушони
15 г, No.21N Hyaline+3 розміри
18.89 €
125.93 € / 100 g
12 відгуки
Unleashia Сатиновий тональний кушон Healthy Green Cushion
UnleashiaСатиновий тональний кушон Healthy Green CushionКушони
15 г, No.18+2 розміри
18.36 €
122.40 € / 100 g
14 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Готова додати більше кольору у свої будні? 😉 У Ksisters ми зібрали корейські засоби для макіяжу, з якими легко експериментувати та створювати образи під будь-який настрій. Легкі текстури, різноманітні фініші та широка палітра відтінків – обирай те, що пасує саме тобі.

Макіяж і декоративна косметика

Декоративна косметика допомагає швидко зібратися зранку, освіжити образ протягом дня або створити яскравий макіяж для вечірнього виходу. З її допомогою можна вирівняти тон, зробити акцент на очах чи губах і підкреслити риси обличчя. А для цього в косметичці стануть у пригоді:

  • Бази під макіяж – допомагають візуально вирівняти текстуру шкіри та підготувати її до нанесення наступних засобів.
  • Засоби для макіяжу очей – допомагають підкреслити погляд, додати кольору та зробити акцент на очах.
  • Засоби для губ – додають відтінку, блиску або допомагають візуально зробити губи об’ємнішими.
  • Фіксатори для макіяжу – допомагають закріпити макіяж і довше зберегти його акуратний вигляд.

Обирай засоби під свій образ, експериментуй з відтінками й поєднуй різні текстури та фініші 💕

Макіяж обличчя, очей та губ

З декоративною косметикою легко експериментувати з образами: від легкого щоденного макіяжу до більш яскравого вечірнього. Умовно макіяж можна розділити на три основні зони, для кожної з яких є свої засоби:

  1. Засоби для макіяжу обличчя створюють ідеальну базу. Кушони, флюїди, консилери, пудри, бронзери, рум’яна та хайлайтери вирівнюють мікрорельєф і дарують шкірі сяйво.
  2. Засоби для макіяжу очей додають глибини. Рідкі тіні, чіткі підводки, м’які олівці й туші візуально розкривають розріз та подовжують війки.
  3. Засоби для макіяжу губ роблять вигляд завершеним. Матові помади, бальзами, сяючі блиски й контурні олівці надають бажаного відтінку та доглядають за ніжними ділянками.

Розділяй ці етапи, грай із кольорами та насолоджуйся результатом 🫰🏻

Як обрати засоби для макіяжу

Збирати власну косметичку – це справжнє задоволення, якщо орієнтуватися на прості критерії. Під час вибору засобів звертай увагу на:

  • Тип шкіри: сухій необхідні зволожувальні формули з вологим фінішем, а жирній сподобаються матові текстури.
  • Щільність: прозора невагома емульсія чудова на кожен день, а насичений крем варто залишити для особливих подій.
  • Підтон: вибирай гаму відповідно до того, чи має шкіра теплий, холодний або нейтральний відтінок.
  • Зручність: рідкі формули легко розподіляти пальчиками, а пресовані вимагають наявності пензликів.

Купуй засіб для макіяжу, спираючись на власні відчуття та насолоджуйся кожною хвилиною перед дзеркалом 💖

Чому варто купити косметику у Ksisters

Шукаєш корейську косметику онлайн? У Ksisters ти знайдеш великий вибір засобів від популярних K-beauty брендів – від улюблених бестселерів до цікавих новинок 👍 

За що обирають Ksisters:

  • Різноманітна колекція актуальних відтінків під будь-який настрій.
  • Доступна ціна на бестселери та часті приємні знижки.
  • Оригінальна та перевірена декоративна косметика.
  • Швидка й комфортна доставка по Європі.

Маленькі дівочі радощі тепер можна купити в будь-який момент – просто відкривай Ksisters та обирай те, що припало до душі! 😍

Знайди свої незамінні засоби для макіяжу

Girls, оновити свою косметичку та додати до неї нових фаворитів. Наш магазин пропонує все необхідне, щоб щоденний макіяж дарував щирий захват. В асортименті легко вибрати засоби для обличчя, повік та губ під будь-який привід.

Також ти знайдеш зручні інструменти та аксесуари для макіяжу, з якими будь-яка текстура лягає швидко та бездоганно 🖌️

Прагнеш купити трендові новинки чи знайти улюблені засоби для макіяжу? Достатньо замовити потрібні позиції на сайті в пару кліків. Гортай каталог та сяй щодня разом із Ksisters! 🌟

Підписуючись, я погоджуюся з умовами