Подарунок при покупці від 60 €
Інгредієнти:

Без Масел

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Laka Бальзам-сироватка для губ Healthy Serum Balm
LakaБальзам-сироватка для губ Healthy Serum BalmБальзами
10 мл, No.03 Vita Berry+1 розміри
14.15 €
141.50 € / 100 ml
Some By Mi Праймер для обличчя PDRN Spirulina Poreless Primer
Some By MiПраймер для обличчя PDRN Spirulina Poreless PrimerПраймери
10 г
13.21 €
132.10 € / 100 g
11 відгуки
Enough Тональна основа для обличчя Collagen 3in1 Whitening Moisture Foundation
EnoughТональна основа для обличчя Collagen 3in1 Whitening Moisture FoundationBB & CC Kреми
100 мл, No.13+2 розміри
6.01 €
6.01 € / 100 ml
26 відгуки
Tirtir Зволожуючий бальзам для губ Water Mellow Lip Balm
TirtirЗволожуючий бальзам для губ Water Mellow Lip BalmБальзами
3.2 г, No.04 Greeny Apple+3 розміри
12.32 €
410.67 € / 100 g
1 відгуки
Rom&nd Тінт для губ Glasting Water Tint
Rom&ndТінт для губ Glasting Water TintТінти
4 г, No.14 Mauve Moon+8 розміри
8.25 €
206.25 € / 100 g
14 відгуки
Enough Туш для вій з колагеном Collagen 3X Perfection Volume Mascara
Peach C Рум'яна для обличчя Cheerful Blusher
Peach CРум'яна для обличчя Cheerful BlusherРум’яна
4 г, No.01 Lycheeful+4 розміри
14.27 €
9.99 €
249.75 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.99 €
3 відгуки
Enough Тональний крем з муцином равлика Gold Snail Moisture Foundation
EnoughТональний крем з муцином равлика Gold Snail Moisture FoundationBB & CC Kреми
100 мл, No.13
6.01 €
6.01 € / 100 ml
14 відгуки
Dasique Палетка консилерів Pro Concealer Palette
DasiqueПалетка консилерів Pro Concealer PaletteКонсилери
9 г, No.02 Medium Cover
23.95 €
266.11 € / 100 g
Etude Тінт для губ на водній основі Dear Darling Water Tint
EtudeТінт для губ на водній основі Dear Darling Water TintТінти
10 г, No.2 Cherry
4.49 €
44.90 € / 100 g
79 відгуки
Milk Touch Туш для вій All Day Long And Curl Mascara
Milk TouchТуш для вій All Day Long And Curl MascaraТуш
10 г, Dark Taupe+1 розміри
12.63 €
9.47 €
94.70 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.47 €
1 відгуки
Laka Моно-тіні для повік Mono Eye Shadow
LakaМоно-тіні для повік Mono Eye ShadowТіні
1.8 г, No.905 Modernist+6 розміри
5.86 €
293.00 € / 100 g
Unleashia Фіксуюча помадка для брів Shaper Pomade Eyebrow Fixer
UnleashiaФіксуюча помадка для брів Shaper Pomade Eyebrow FixerБрови
8.5 г, No.01 Clear
8.61 €
107.63 € / 100 g
7 відгуки
Tirtir Сяючий тональний кушон Mask Fit Aura Cushion
TirtirСяючий тональний кушон Mask Fit Aura CushionКушони
18 г, No.27N Camel+41 розміри
17.39 €
96.61 € / 100 g
7 відгуки
Unleashia Палетка хайлайтерів Mood Shower Face Palette
UnleashiaПалетка хайлайтерів Mood Shower Face PaletteХайлайтери
4 г, No.100 Ballerina+1 розміри
13.64 €
341.00 € / 100 g
2 відгуки
Dr. Ceuracle Веганський тональний ВВ-крем для обличчя Vegan Kombucha Tea BB
Dr. CeuracleВеганський тональний ВВ-крем для обличчя Vegan Kombucha Tea BBBB & CC Kреми
30 мл, Natural
14.02 €
46.73 € / 100 ml
10 відгуки
Skin79 Антивіковий BB крем Super Plus Beblesh Balm Pink SPF 50
Skin79Антивіковий BB крем Super Plus Beblesh Balm Pink SPF 50BB & CC Kреми
7 г+1 розміри
7.52 €
2.37 €
33.86 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.37 €
39 відгуки
Laka Тінт-блиск для губ Fruity Glam Tint
LakaТінт-блиск для губ Fruity Glam TintТінти
4.5 г, No.120 Caffeine Rose+25 розміри
12.38 €
309.50 € / 100 g
Unleashia Блиск-плампер для губ Sisua Popcorn Syrup Lip Plumper
UnleashiaБлиск-плампер для губ Sisua Popcorn Syrup Lip PlumperГуби
3.8 г, No.100 Unicorn Salt+4 розміри
8.74 €
218.50 € / 100 g
3 відгуки
Rom&nd Хайлайтер для обличчя See-Through Veil Lighter
Rom&ndХайлайтер для обличчя See-Through Veil LighterХайлайтери
5.5 г, No.01 Sunkissed Veil+1 розміри
7.15 €
119.17 € / 100 g
4 відгуки
Enough Колагеновий консилер для обличчя Collagen Cover Tip Concealer
EnoughКолагеновий консилер для обличчя Collagen Cover Tip ConcealerКонсилери
9 g, No.02+1 розміри
7.06 €
3.53 €
39.22 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.53 €
11 відгуки
Unleashia Тінт для губ Sisua Berry Shot Lip Tint
UnleashiaТінт для губ Sisua Berry Shot Lip TintТінти
3.8 г, No.04 Woo Woo+4 розміри
13.87 €
8.32 €
208.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.32 €
6 відгуки
Etude Тінт для губ Dear Darling Water Gel Tint Ice Cream
EtudeТінт для губ Dear Darling Water Gel Tint Ice CreamТінти
4.5 г, PK004 Red Bean Red+1 розміри
9.21 €
3.19 €
79.75 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.19 €
37 відгуки
Anillo Бальзам для губ з екстрактом пелюсток Petal Glow Balm
AnilloБальзам для губ з екстрактом пелюсток Petal Glow BalmБальзами
5 г
16.79 €
335.80 € / 100 g
1 відгуки
Farmstay Туш для збільшення об'єму вій Visible Difference Volume Up Mascara
Farmstay Туш для об'єму вій Volume & Curling Mascara
FarmstayТуш для об'єму вій Volume & Curling MascaraТуш
12 г
10.26 €
85.50 € / 100 g
1 відгуки
Tirtir Фіксатор макіяжу Mask Fit Make Up Fixer
TirtirФіксатор макіяжу Mask Fit Make Up FixerОбличчя
80 мл
12.32 €
15.40 € / 100 ml
3 відгуки
Dear, Klairs Багатофункціональний ВВ-крем Illuminating Supple Blemish Cream SPF40 PA++
Banila Co Праймер для обличчя Prime Primer Classic
Banila CoПраймер для обличчя Prime Primer ClassicПраймери
30 мл
12.90 €
43.00 € / 100 ml
2 відгуки
Elizavecca Багатофункціональний BB крем Milky Piggy BB Cream
ElizaveccaБагатофункціональний BB крем Milky Piggy BB CreamBB & CC Kреми
50 мл
10.04 €
5.95 €
11.90 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.80 €
17 відгуки
Elizavecca Праймер для обличчя Skin Liar Primer
ElizaveccaПраймер для обличчя Skin Liar PrimerПраймери
30 мл
10.70 €
5.05 €
16.83 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.05 €
16 відгуки
Enough Кушон-активатор для обличчя з полінуклеотидами Promette PDRN Activator Cushion
The Saem Олівець-консилер Cover Perfection Pen Concealer
The SaemОлівець-консилер Cover Perfection Pen ConcealerКонсилери
4 мл, Brightener+5 розміри
16.30 €
407.50 € / 100 ml
The Saem Тінт для губ Saemmy's Ade Shot Tint
The SaemТінт для губ Saemmy's Ade Shot TintТінти
3.2 г, No.03 Lychee Chamomile+3 розміри
13.03 €
434.33 € / 100 g
The Saem Блиск для губ Saemmul Candy Syrup Gloss
The SaemБлиск для губ Saemmul Candy Syrup GlossБлиски
6 г, No.02 Cherry Syrup+3 розміри
8.68 €
6.51 €
108.50 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.51 €

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Готова додати більше кольору у свої будні? 😉 У Ksisters ми зібрали корейські засоби для макіяжу, з якими легко експериментувати та створювати образи під будь-який настрій. Легкі текстури, різноманітні фініші та широка палітра відтінків – обирай те, що пасує саме тобі.

Макіяж і декоративна косметика

Декоративна косметика допомагає швидко зібратися зранку, освіжити образ протягом дня або створити яскравий макіяж для вечірнього виходу. З її допомогою можна вирівняти тон, зробити акцент на очах чи губах і підкреслити риси обличчя. А для цього в косметичці стануть у пригоді:

  • Бази під макіяж – допомагають візуально вирівняти текстуру шкіри та підготувати її до нанесення наступних засобів.
  • Засоби для макіяжу очей – допомагають підкреслити погляд, додати кольору та зробити акцент на очах.
  • Засоби для губ – додають відтінку, блиску або допомагають візуально зробити губи об’ємнішими.
  • Фіксатори для макіяжу – допомагають закріпити макіяж і довше зберегти його акуратний вигляд.

Обирай засоби під свій образ, експериментуй з відтінками й поєднуй різні текстури та фініші 💕

Макіяж обличчя, очей та губ

З декоративною косметикою легко експериментувати з образами: від легкого щоденного макіяжу до більш яскравого вечірнього. Умовно макіяж можна розділити на три основні зони, для кожної з яких є свої засоби:

  1. Засоби для макіяжу обличчя створюють ідеальну базу. Кушони, флюїди, консилери, пудри, бронзери, рум’яна та хайлайтери вирівнюють мікрорельєф і дарують шкірі сяйво.
  2. Засоби для макіяжу очей додають глибини. Рідкі тіні, чіткі підводки, м’які олівці й туші візуально розкривають розріз та подовжують війки.
  3. Засоби для макіяжу губ роблять вигляд завершеним. Матові помади, бальзами, сяючі блиски й контурні олівці надають бажаного відтінку та доглядають за ніжними ділянками.

Розділяй ці етапи, грай із кольорами та насолоджуйся результатом 🫰🏻

Як обрати засоби для макіяжу

Збирати власну косметичку – це справжнє задоволення, якщо орієнтуватися на прості критерії. Під час вибору засобів звертай увагу на:

  • Тип шкіри: сухій необхідні зволожувальні формули з вологим фінішем, а жирній сподобаються матові текстури.
  • Щільність: прозора невагома емульсія чудова на кожен день, а насичений крем варто залишити для особливих подій.
  • Підтон: вибирай гаму відповідно до того, чи має шкіра теплий, холодний або нейтральний відтінок.
  • Зручність: рідкі формули легко розподіляти пальчиками, а пресовані вимагають наявності пензликів.

Купуй засіб для макіяжу, спираючись на власні відчуття та насолоджуйся кожною хвилиною перед дзеркалом 💖

Чому варто купити косметику у Ksisters

Шукаєш корейську косметику онлайн? У Ksisters ти знайдеш великий вибір засобів від популярних K-beauty брендів – від улюблених бестселерів до цікавих новинок 👍 

За що обирають Ksisters:

  • Різноманітна колекція актуальних відтінків під будь-який настрій.
  • Доступна ціна на бестселери та часті приємні знижки.
  • Оригінальна та перевірена декоративна косметика.
  • Швидка й комфортна доставка по Європі.

Маленькі дівочі радощі тепер можна купити в будь-який момент – просто відкривай Ksisters та обирай те, що припало до душі! 😍

Знайди свої незамінні засоби для макіяжу

Girls, оновити свою косметичку та додати до неї нових фаворитів. Наш магазин пропонує все необхідне, щоб щоденний макіяж дарував щирий захват. В асортименті легко вибрати засоби для обличчя, повік та губ під будь-який привід.

Також ти знайдеш зручні інструменти та аксесуари для макіяжу, з якими будь-яка текстура лягає швидко та бездоганно 🖌️

Прагнеш купити трендові новинки чи знайти улюблені засоби для макіяжу? Достатньо замовити потрібні позиції на сайті в пару кліків. Гортай каталог та сяй щодня разом із Ksisters! 🌟

Підписуючись, я погоджуюся з умовами