Подарунок при покупці від 60 €
Вік:

20+

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Anillo Бальзам для губ з ароматом троянди Rose Glow Balm
Anillo Бальзам для губ з екстрактом пелюсток Petal Glow Balm
AnilloБальзам для губ з екстрактом пелюсток Petal Glow BalmБальзами
5 г
16.79 €
335.80 € / 100 g
1 відгуки
Anillo Бальзам для пом'якшення губ Mellow Glow Balm
Farmstay Туш для збільшення об'єму вій Visible Difference Volume Up Mascara
Farmstay Туш для об'єму вій Volume & Curling Mascara
FarmstayТуш для об'єму вій Volume & Curling MascaraТуш
12 г
10.26 €
85.50 € / 100 g
1 відгуки
Tirtir Фіксатор макіяжу Mask Fit Make Up Fixer
TirtirФіксатор макіяжу Mask Fit Make Up FixerОбличчя
80 мл
12.32 €
15.40 € / 100 ml
3 відгуки
Dear, Klairs Багатофункціональний ВВ-крем Illuminating Supple Blemish Cream SPF40 PA++
Unleashia Сяючий бальзам-хайлайтер для обличчя Sisua Butter Glow Stick
Missha Щипці для вій 3-Wave Eyelash Curler
MisshaЩипці для вій 3-Wave Eyelash CurlerАксесуари
1 шт
10.85 €
1 відгуки
Banila Co Праймер для обличчя Prime Primer Classic
Banila CoПраймер для обличчя Prime Primer ClassicПраймери
30 мл
12.90 €
43.00 € / 100 ml
2 відгуки
Elizavecca Багатофункціональний BB крем Milky Piggy BB Cream
ElizaveccaБагатофункціональний BB крем Milky Piggy BB CreamBB & CC Kреми
50 мл
10.04 €
5.95 €
11.90 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.80 €
17 відгуки
Elizavecca Праймер для обличчя Skin Liar Primer
ElizaveccaПраймер для обличчя Skin Liar PrimerПраймери
30 мл
10.70 €
5.05 €
16.83 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.05 €
16 відгуки
Enough Кушон-активатор для обличчя з полінуклеотидами Promette PDRN Activator Cushion
The Saem Олівець-консилер Cover Perfection Pen Concealer
The SaemОлівець-консилер Cover Perfection Pen ConcealerКонсилери
4 мл, Brightener+5 розміри
16.30 €
407.50 € / 100 ml
The Saem Тінт для губ Saemmy's Ade Shot Tint
The SaemТінт для губ Saemmy's Ade Shot TintТінти
3.2 г, No.03 Lychee Chamomile+3 розміри
13.03 €
434.33 € / 100 g
The Saem Блиск для губ Saemmul Candy Syrup Gloss
The SaemБлиск для губ Saemmul Candy Syrup GlossБлиски
6 г, No.02 Cherry Syrup+3 розміри
8.68 €
6.51 €
108.50 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.51 €
Laka Помада для губ Devil Lip
LakaПомада для губ Devil LipПомади
3.7 г, No.801 Mur Mur+4 розміри
12.38 €
309.50 € / 100 g
Laka Лайнер для губ Stain Lip Liner
LakaЛайнер для губ Stain Lip LinerПомади
3.7 г, No.01 Bare Memory+7 розміри
15.08 €
377.00 € / 100 g
1 відгуки
Laka Шовкові рум'яна Love Silk Blush
LakaШовкові рум'яна Love Silk BlushРум’яна
5.2 г, No.702 Fantasy+4 розміри
12.50 €
250.00 € / 100 g
1 відгуки
Laka Хайлайтер Dreambeam Highlighter
LakaХайлайтер Dreambeam HighlighterХайлайтери
2.8 г, No.01 Natural Beam+2 розміри
12.41 €
413.67 € / 100 g
Laka Палетка тіней для повік Forever 6 Eye Palette
LakaПалетка тіней для повік Forever 6 Eye PaletteТіні
7 г, No.01 Beginning+3 розміри
22.62 €
17.51 €
250.14 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.49 €
1 відгуки
Laka Тінт для губ Maxi Glayer Tint
LakaТінт для губ Maxi Glayer TintТінти
3.8 г, No.601 Linen+4 розміри
12.38 €
309.50 € / 100 g
Laka Веганський бальзам для губ Soul Vegan Lip Balm
LakaВеганський бальзам для губ Soul Vegan Lip BalmБальзами
3.9 г, Berry+3 розміри
8.93 €
223.25 € / 100 g
1 відгуки
Laka Нюдовий желейний блиск для губ Jelling Nude Gloss
LakaНюдовий желейний блиск для губ Jelling Nude GlossБлиски
4.5 г, No.303 Peachring+3 розміри
10.31 €
257.75 € / 100 g
TOCOBO Сонцезахисний кушон для обличчя Apple Dewy Fit Cushion
TOCOBOСонцезахисний кушон для обличчя Apple Dewy Fit CushionКушони
15 г, No.17 Cloud+7 розміри
19.83 €
132.20 € / 100 g
Banila Co Тінт для губ і щік Romantic Blush Lip & Cheek
Banila CoТінт для губ і щік Romantic Blush Lip & CheekРум’яна
3.7 г, No.01 Dear Bunny+9 розміри
12.61 €
315.25 € / 100 g
3 відгуки
Mary & May Блиск для губ Blooming Glow Lip
Mary & MayБлиск для губ Blooming Glow LipПомади
1.7 г, No.01 Peony Bouquet+8 розміри
12.74 €
10.54 €
527.00 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.54 €
Peach C Гелевий тінт Jelly Beam Tint
Peach CГелевий тінт Jelly Beam TintТінти
2 г, Energy Pop+4 розміри
9.51 €
475.50 € / 100 g
1 відгуки
Peach C Блиск-тінт для губ River Glow Tint
Peach CБлиск-тінт для губ River Glow TintТінти
4 г, No.01 Hey Cherry+2 розміри
16.16 €
404.00 € / 100 g
Peach C Хайлайтер Dual Beam Highlighter
Peach CХайлайтер Dual Beam HighlighterХайлайтери
4.8 г, Peach Ruby Beam+1 розміри
23.78 €
17.84 €
356.80 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.84 €
Milk Touch Туш для вій Iconic Film Mascara
Milk TouchТуш для вій Iconic Film MascaraТуш
8 г, Black
15.57 €
194.63 € / 100 g
1 відгуки
Orjena Зволожуючий кушон для обличчя Aqua To Moisture Cushion
OrjenaЗволожуючий кушон для обличчя Aqua To Moisture CushionКушони
14 г (Single), No.C17 Cool Ivory+3 розміри
15.76 €
112.57 € / 100 g
Orjena Кушон-сироватка для обличчя Serum To Powder Cushion
OrjenaКушон-сироватка для обличчя Serum To Powder CushionКушони
14 г (Single), No.N17 / Ivory+2 розміри
15.76 €
112.57 € / 100 g
2 відгуки
Rom&nd Матова помада для губ Color Lip Matte
Rom&ndМатова помада для губ Color Lip MatteПомади
8 г, No.00 Lip Matte+6 розміри
13.00 €
162.50 € / 100 g
2 відгуки
FWEE Тінт для губ 3D Voluming Tint
FWEEТінт для губ 3D Voluming TintТінти
4 g, No.01 Sweetie Dew+11 розміри
15.42 €
12.24 €
306.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.80 €
FWEE Желеподібний бальзам для губ і щічок Lip&Cheek Glowy Jelly Pot
FWEEЖелеподібний бальзам для губ і щічок Lip&Cheek Glowy Jelly PotРум’яна
4 г, No.JC01 Honey Peach+18 розміри
10.72 €
268.00 € / 100 g
1 відгуки

Готова додати більше кольору у свої будні? 😉 У Ksisters ми зібрали корейські засоби для макіяжу, з якими легко експериментувати та створювати образи під будь-який настрій. Легкі текстури, різноманітні фініші та широка палітра відтінків – обирай те, що пасує саме тобі.

Макіяж і декоративна косметика

Декоративна косметика допомагає швидко зібратися зранку, освіжити образ протягом дня або створити яскравий макіяж для вечірнього виходу. З її допомогою можна вирівняти тон, зробити акцент на очах чи губах і підкреслити риси обличчя. А для цього в косметичці стануть у пригоді:

  • Бази під макіяж – допомагають візуально вирівняти текстуру шкіри та підготувати її до нанесення наступних засобів.
  • Засоби для макіяжу очей – допомагають підкреслити погляд, додати кольору та зробити акцент на очах.
  • Засоби для губ – додають відтінку, блиску або допомагають візуально зробити губи об’ємнішими.
  • Фіксатори для макіяжу – допомагають закріпити макіяж і довше зберегти його акуратний вигляд.

Обирай засоби під свій образ, експериментуй з відтінками й поєднуй різні текстури та фініші 💕

Макіяж обличчя, очей та губ

З декоративною косметикою легко експериментувати з образами: від легкого щоденного макіяжу до більш яскравого вечірнього. Умовно макіяж можна розділити на три основні зони, для кожної з яких є свої засоби:

  1. Засоби для макіяжу обличчя створюють ідеальну базу. Кушони, флюїди, консилери, пудри, бронзери, рум’яна та хайлайтери вирівнюють мікрорельєф і дарують шкірі сяйво.
  2. Засоби для макіяжу очей додають глибини. Рідкі тіні, чіткі підводки, м’які олівці й туші візуально розкривають розріз та подовжують війки.
  3. Засоби для макіяжу губ роблять вигляд завершеним. Матові помади, бальзами, сяючі блиски й контурні олівці надають бажаного відтінку та доглядають за ніжними ділянками.

Розділяй ці етапи, грай із кольорами та насолоджуйся результатом 🫰🏻

Як обрати засоби для макіяжу

Збирати власну косметичку – це справжнє задоволення, якщо орієнтуватися на прості критерії. Під час вибору засобів звертай увагу на:

  • Тип шкіри: сухій необхідні зволожувальні формули з вологим фінішем, а жирній сподобаються матові текстури.
  • Щільність: прозора невагома емульсія чудова на кожен день, а насичений крем варто залишити для особливих подій.
  • Підтон: вибирай гаму відповідно до того, чи має шкіра теплий, холодний або нейтральний відтінок.
  • Зручність: рідкі формули легко розподіляти пальчиками, а пресовані вимагають наявності пензликів.

Купуй засіб для макіяжу, спираючись на власні відчуття та насолоджуйся кожною хвилиною перед дзеркалом 💖

Чому варто купити косметику у Ksisters

Шукаєш корейську косметику онлайн? У Ksisters ти знайдеш великий вибір засобів від популярних K-beauty брендів – від улюблених бестселерів до цікавих новинок 👍 

За що обирають Ksisters:

  • Різноманітна колекція актуальних відтінків під будь-який настрій.
  • Доступна ціна на бестселери та часті приємні знижки.
  • Оригінальна та перевірена декоративна косметика.
  • Швидка й комфортна доставка по Європі.

Маленькі дівочі радощі тепер можна купити в будь-який момент – просто відкривай Ksisters та обирай те, що припало до душі! 😍

Знайди свої незамінні засоби для макіяжу

Girls, оновити свою косметичку та додати до неї нових фаворитів. Наш магазин пропонує все необхідне, щоб щоденний макіяж дарував щирий захват. В асортименті легко вибрати засоби для обличчя, повік та губ під будь-який привід.

Також ти знайдеш зручні інструменти та аксесуари для макіяжу, з якими будь-яка текстура лягає швидко та бездоганно 🖌️

Прагнеш купити трендові новинки чи знайти улюблені засоби для макіяжу? Достатньо замовити потрібні позиції на сайті в пару кліків. Гортай каталог та сяй щодня разом із Ksisters! 🌟

Підписуючись, я погоджуюся з умовами