Нічого особливого, бувають кращіЗвичайна туш. Нічого незвичайного, але і не найгірше .
У мене багато густих, довгих вій, але вони не дуже закручені, тому я завжди використовую щипці для закручування. Ця туш довго сохне, Читати далі
Нічого особливого, бувають кращіЗвичайна туш. Нічого незвичайного, але і не найгірше .
У мене багато густих, довгих вій, але вони не дуже закручені, тому я завжди використовую щипці для закручування. Ця туш довго сохне, Читати далі