Крем дуже заспокійливий.Текстура легка та дуже приємна на дотик. Швидко заспокоює, особливо якщо шкіра подразнена або почервоніла. Добре поглинається та не залишає жирного відчуття.
Я вважаю, що він особливо корисЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу