You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 60 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Treatments
Treatments, Ingredient Preferences: Yuzu Berrie
(6)
Ampoules (1)
Serums (5)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Yuzu Berrie
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
B : Lab
Rosehip Please Youthful Serum
Serums
30 ml
13.68 €
45.60 € / 100 ml
Add to cart
B : Lab
Yuja Anti Dark Spot Serum
Serums
30 ml
14.24 €
47.47 € / 100 ml
Add to cart
SEOUL 1988
Glow Serum : Niacinamide 15% + Yuja
Serums
30 ml
17.48 €
58.27 € / 100 ml
Add to cart
Some By Mi
Yuja Niacin Anti-Blemish Serum
Serums
50 ml
21.50 €
43.00 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
LALARECIPE
Yuzu Vita C Eye Serum
Serums
35 ml
26.06 €
74.46 € / 100 ml
2 reviews
Add to cart
LALARECIPE
Yuzu Vita C Ampoule
Ampoules
50 ml
27.47 €
54.94 € / 100 ml
2 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions