You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 60 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Treatments
Treatments, Ingredient Preferences: Kojic Acid
(3)
Serums (3)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Kojic Acid
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Medicube
Kojic Acid Turmeric Niacinamide Serum
Serums
30 ml
16.15 €
53.83 € / 100 ml
Add to cart
Purito Seoul
Azelaic Acid 10 Kojic Tea Tree Serum
Serums
30 ml
15.91 €
53.03 € / 100 ml
5 reviews
Add to cart
APLB
Kojic Acid Vitamin C Ampoule Serum
Serums
40 ml
9.80 €
24.50 € / 100 ml
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions