You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 60 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Brands
La'dor
La'dor
All products
(3)
Hair & Body (3)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Vegan
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
La'dor
Root Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & Citron
Shampoos
800 ml
+3 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 reviews
Add to cart
La'dor
ACV Vinegar Treatment
Masks
430 ml
+1 sizes
16.05 €
3.73 € / 100 ml
8 reviews
Add to cart
La'dor
ACV Vinegar Shampoo
Shampoos
150 ml
+2 sizes
6.99 €
4.66 € / 100 ml
17 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions