Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Oil-free

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
La'dor Moisture Balancing Conditioner
La'dorMoisture Balancing ConditionerConditioners
530 ml+1 sizes
10.96 €
2.07 € / 100 ml
24 reviews
La'dor Wonder Bubble
La'dorWonder BubbleShampoos
250 ml+3 sizes
11.47 €
4.59 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Damage Protector Acid Conditioner
La'dorDamage Protector Acid ConditionerConditioners
900 ml
24.05 €
2.67 € / 100 ml
La'dor Real Intensive Acid Shampoo
La'dorReal Intensive Acid ShampooShampoos
900 ml
17.42 €
1.94 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Root Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer Yeast
La'dorRoot Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer YeastShampoos
800 ml+3 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Dermatical Hair-Loss Shampoo For Thin Hair
La'dorDermatical Hair-Loss Shampoo For Thin HairShampoos
530 ml+2 sizes
21.84 €
4.12 € / 100 ml
12 reviews
La'dor Moisture Balancing Shampoo
La'dorMoisture Balancing ShampooShampoos
530 ml+1 sizes
9.99 €
1.88 € / 100 ml
50 reviews
La'dor Dandruff Defense Shampoo
La'dorDandruff Defense ShampooShampoos
530 ml
10.99 €
2.07 € / 100 ml
3 reviews
La'dor Root Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & Citron
La'dorRoot Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & CitronShampoos
800 ml+3 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo Hinoki
La'dorPerfumed Hair Shampoo HinokiShampoos
530 ml+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Newplex Balancing Shampoo
La'dorNewplex Balancing ShampooShampoos
530 ml
11.90 €
2.25 € / 100 ml
La'dor Wonder Full Hair Serum
La'dorWonder Full Hair SerumSerums & Ampoules
200 ml+1 sizes
19.89 €
9.95 € / 100 ml
10 reviews
La'dor Tea Tree Calming Scalp Shampoo
La'dorTea Tree Calming Scalp ShampooShampoos
330 ml
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Wonder Tear
La'dorWonder TearMasks
250 ml+1 sizes
14.99 €
6.00 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Root Re-Boot Purifying Shampoo Ginger & Apple
La'dorRoot Re-Boot Purifying Shampoo Ginger & AppleShampoos
350 ml+2 sizes
12.47 €
3.56 € / 100 ml
3 reviews
La'dor ACV Vinegar Shampoo
La'dorACV Vinegar ShampooShampoos
150 ml+2 sizes
6.99 €
4.66 € / 100 ml
17 reviews
La'dor Ash Silver Shampoo
La'dorAsh Silver ShampooShampoos
300 ml
11.00 €
3.67 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Body Multi Balm
La'dorBody Multi BalmLotions & Mists
30 ml Fig Chocolate
20.16 €
67.20 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Hand Cream
La'dorHand CreamHand Masks & Creams
50 ml Fig Chocolate+2 sizes
14.83 €
29.66 € / 100 ml
La'dor Root Re-Boot Activating Shampoo Cica & Tea Tree
La'dorRoot Re-Boot Activating Shampoo Cica & Tea TreeShampoos
800 ml+2 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
9 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo Osmanthus
La'dorPerfumed Hair Shampoo OsmanthusShampoos
530 ml+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo La Pitta
La'dorPerfumed Hair Shampoo La PittaShampoos
530 ml+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
8 reviews
La'dor Herbalism Shampoo
La'dorHerbalism ShampooShampoos
400 ml+2 sizes
18.33 €
4.58 € / 100 ml
5 reviews
La'dor Volumising Curl Shampoo
La'dorVolumising Curl ShampooShampoos
530 ml
1 reviews
Out of stock
La'dor Newplex Balancing Conditioner
Discontinued
La'dor Snail Sleeping Hair Ampoule
La'dorSnail Sleeping Hair AmpouleSerums & Ampoules
20 ml * 20 pcs
1 reviews
Discontinued
La'dor Anti-Dandruff Shampoo
La'dorAnti-Dandruff ShampooShampoos
530 ml
7 reviews
Discontinued
La'dor Anti-Yellow Shampoo
La'dorAnti-Yellow ShampooShampoos
300 ml+1 sizes
2 reviews
Out of stock
La'dor Before Care Keratin PPT
Discontinued

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of