Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Paraben-free

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
La'dor Tamanu Oil Sunstick
La'dorTamanu Oil SunstickSunscreen 🔆
21 g
12.01 €
57.19 € / 100 g
La'dor Tamanu Airy Sunscreen
La'dorTamanu Airy SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
16.06 €
8.03 €
16.06 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.03 €
1 reviews
La'dor Body Multi Balm
La'dorBody Multi BalmLotions & Mists
30 ml Fig Chocolate
20.16 €
67.20 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Volumising Curl Cream
La'dorVolumising Curl CreamStyling
80 ml
10.09 €
12.61 € / 100 ml
La'dor Kids Intensive Cream
La'dorKids Intensive CreamCreams
200 ml
19.42 €
13.59 €
6.79 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.59 €
La'dor Perfumed Hair Oil Trio Set
La'dorPerfumed Hair Oil Trio SetOils & Essences
30 ml * 3 pcs
33.60 €
37.33 € / 100 ml
La'dor Hand Cream
La'dorHand CreamHand Masks & Creams
50 ml Fig Chocolate+2 sizes
14.83 €
29.66 € / 100 ml
La'dor Perfumed Hair Treatment Osmanthus
La'dorPerfumed Hair Treatment OsmanthusMasks
380 ml+2 sizes
18.44 €
4.85 € / 100 ml
La'dor Perfumed Hair Treatment La Pitta
La'dorPerfumed Hair Treatment La PittaMasks
380 ml+2 sizes
18.44 €
4.85 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Root Re-Boot Activating Shampoo Cica & Tea Tree
La'dorRoot Re-Boot Activating Shampoo Cica & Tea TreeShampoos
800 ml+2 sizes
23.92 €
2.99 € / 100 ml
9 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo Osmanthus
La'dorPerfumed Hair Shampoo OsmanthusShampoos
530 ml+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
2 reviews
La'dor Perfumed Hair Shampoo La Pitta
La'dorPerfumed Hair Shampoo La PittaShampoos
530 ml+2 sizes
19.58 €
3.69 € / 100 ml
8 reviews
La'dor Herbalism Shampoo
La'dorHerbalism ShampooShampoos
400 ml+2 sizes
18.33 €
4.58 € / 100 ml
5 reviews
La'dor Volumising Curl Shampoo
La'dorVolumising Curl ShampooShampoos
530 ml
1 reviews
Out of stock
La'dor Newplex Balancing Conditioner
Discontinued
La'dor Snail Sleeping Hair Ampoule
La'dorSnail Sleeping Hair AmpouleSerums & Ampoules
20 ml * 20 pcs
1 reviews
Discontinued
La'dor Anti-Dandruff Shampoo
La'dorAnti-Dandruff ShampooShampoos
530 ml
7 reviews
Discontinued
La'dor Tea Tree Calming Scalp Dry Shampoo
Out of stock
La'dor Perfumed Hair Oil Angel Muguet
La'dorPerfumed Hair Oil Angel MuguetOils & Essences
80 ml+1 sizes
3 reviews
Out of stock
La'dor Tamanu Tone-Up Sunscreen
La'dorTamanu Tone-Up SunscreenSunscreen 🔆
50 ml
5 reviews
Out of stock
La'dor Anti-Yellow Shampoo
La'dorAnti-Yellow ShampooShampoos
300 ml+1 sizes
2 reviews
Out of stock
La'dor Before Care Keratin PPT
Discontinued
By subscribing I agree with the terms of