Free gift for orders over 60 €
Scalp Type:

ALL Scalp Types

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Cherry BlossomShampoos
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
10 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment White MuskConditioners
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
5 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Baby PowderConditioners
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
11 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment English RoseConditioners
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
1 reviews
KUNDAL Night Repair Hair Lotion Into The Dream
Out of stock
KUNDAL Airy Volume Shampoo + Treatment Blossom Breeze
Out of stock
KUNDAL Airy Volume Hyaluron Serum
KUNDALAiry Volume Hyaluron SerumSerums & Ampoules
50 ml
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of