Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Caffeine

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
KUNDAL Caffeine Shampoo Cherry Blossom
KUNDALCaffeine Shampoo Cherry BlossomShampoos
500 ml
13.99 €
2.80 € / 100 ml
12 reviews
KUNDAL 10X Caffeine Strengthening Scalp Serum
KUNDAL10X Caffeine Strengthening Scalp SerumSerums & Ampoules
10 ml
11.96 €
119.60 € / 100 ml
1 reviews
KUNDAL 10X Caffeine Strengthening Treatment Cherry Blossom
KUNDAL10X Caffeine Strengthening Treatment Cherry BlossomConditioners
200 ml
12.71 €
6.36 € / 100 ml
KUNDAL 10X Caffeine Strengthening Treatment White Musk
KUNDAL10X Caffeine Strengthening Treatment White MuskConditioners
200 ml
10.00 €
5.00 € / 100 ml
KUNDAL Head Spa & Scalp Care+ Scalp Tonic
KUNDALHead Spa & Scalp Care+ Scalp TonicMists
100 ml
12.59 €
12.59 € / 100 ml
3 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Amber Vanilla
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Amber VanillaConditioners
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Caffeine Shampoo White Musk
KUNDALCaffeine Shampoo White MuskShampoos
500 ml
16.95 €
3.39 € / 100 ml

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of