You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 60 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Brands
KUNDAL
KUNDAL
All products
(5)
Hair & Body (5)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Sea Salt
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
KUNDAL
Honey & Macadamia Pure Body Lotion Amber Vanilla
Lotions & Mists
500 ml
18.82 €
3.76 € / 100 ml
4 reviews
Add to cart
KUNDAL
Protein Bonding Treatment Violet Muguet
Conditioners
250 ml
12.50 €
5.00 € / 100 ml
8 reviews
Add to cart
KUNDAL
Scrub Body Wash Leatehr Iris
Scrubs
500 ml
24.93 €
4.99 € / 100 ml
Add to cart
KUNDAL
Scrub Body Wash Violet Muguet
Scrubs
500 ml
24.93 €
4.99 € / 100 ml
Add to cart
KUNDAL
Matcha & Kale Clarifying Sea Salt Scalp Scrub Herb Mint
Peels & Scrubs
200 g
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions