Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Sulfate-free

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
KUNDAL Macadamia Ultra Hair Serum Amber Vanilla
KUNDALMacadamia Ultra Hair Serum Amber VanillaSerums & Ampoules
100 ml
13.65 €
13.65 € / 100 ml
KUNDAL Rich Soymilk Body Cream
KUNDALRich Soymilk Body CreamCreams
200 ml
13.74 €
6.87 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Protein Bonding No Wash Treatment Violet Muguet
KUNDALProtein Bonding No Wash Treatment Violet MuguetConditioners
130 ml
14.95 €
11.50 € / 100 ml
KUNDAL Head Spa & Scalp Care+ Scalp Tonic
KUNDALHead Spa & Scalp Care+ Scalp TonicMists
100 ml
12.59 €
12.59 € / 100 ml
3 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Pure Body Wash Amber Vanilla
KUNDALHoney & Macadamia Pure Body Wash Amber VanillaWash
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
1 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Amber Vanilla
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Amber VanillaConditioners
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Caffeine Shampoo White Musk
KUNDALCaffeine Shampoo White MuskShampoos
500 ml
16.95 €
3.39 € / 100 ml
KUNDAL Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White Musk
KUNDALShea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White MuskHand Masks & Creams
50 ml
5.95 €
11.90 € / 100 ml
5 reviews
KUNDAL Macadamia & Sugar Body Scrub Cherry Blossom
KUNDALMacadamia & Sugar Body Scrub Cherry BlossomScrubs
550 g
14.49 €
2.63 € / 100 g
4 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Pure Body Lotion Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Pure Body Lotion Pink GrapefruitLotions & Mists
500 ml
18.82 €
3.76 € / 100 ml
3 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Pure Body Lotion English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Pure Body Lotion English RoseLotions & Mists
500 ml
18.82 €
3.76 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Scrub Body Wash Leatehr Iris
KUNDALScrub Body Wash Leatehr IrisScrubs
500 ml
24.93 €
4.99 € / 100 ml
KUNDAL Scrub Body Wash Violet Muguet
KUNDALScrub Body Wash Violet MuguetScrubs
500 ml
24.93 €
4.99 € / 100 ml
KUNDAL Honey & Macadamia Pure Body Wash Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Pure Body Wash Pink GrapefruitWash
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
KUNDAL Honey & Macadamia Pure Body Wash Cherry Blossom
KUNDALHoney & Macadamia Pure Body Wash Cherry BlossomWash
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Pure Body Wash English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Pure Body Wash English RoseWash
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
1 reviews
KUNDAL Volume & Fixing Curl Cream Wedding Bouquet
KUNDALVolume & Fixing Curl Cream Wedding BouquetStyling
130 ml
13.25 €
10.19 € / 100 ml
5 reviews
KUNDAL Macadamia Ultra Hair Serum White Musk
KUNDALMacadamia Ultra Hair Serum White MuskSerums & Ampoules
100 ml
13.65 €
13.65 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Macadamia Ultra Hair Serum English Rose
KUNDALMacadamia Ultra Hair Serum English RoseSerums & Ampoules
100 ml
12.50 €
12.50 € / 100 ml
KUNDAL Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Hair Treatment Pink GrapefruitConditioners
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
4 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Pink GrapefruitShampoos
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo English RoseShampoos
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Cherry BlossomShampoos
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
10 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Pure Body Wash White Musk
KUNDALHoney & Macadamia Pure Body Wash White MuskWash
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
4 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment White MuskConditioners
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
5 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Baby PowderConditioners
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
11 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment English RoseConditioners
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
1 reviews
KUNDAL Night Repair Hair Lotion Into The Dream
Out of stock
KUNDAL Airy Volume Shampoo + Treatment Blossom Breeze
Out of stock
KUNDAL Airy Volume Hyaluron Serum
KUNDALAiry Volume Hyaluron SerumSerums & Ampoules
50 ml
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of