Free gift for orders over 60 €
Skin Type:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
KAINE Rosemary Relief Body Mist
KAINERosemary Relief Body MistLotions & Mists
150 ml
15.62 €
10.41 € / 100 ml
1 reviews
KAINE Kombu Hydrating Daily Cleanser
KAINEKombu Hydrating Daily CleanserFoams
155 g
15.10 €
9.74 € / 100 g
4 reviews
KAINE Hyaluronic Cooling Booster Gel
KAINEHyaluronic Cooling Booster GelCreams
100 ml
21.00 €
21.00 € / 100 ml
KAINE Mini Cleanser Set
KAINEMini Cleanser SetSets
30 ml * 3 pcs
20.22 €
17.19 €
19.10 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 17.19 €
KAINE Travel Kit
KAINETravel KitSets
30 ml, 30 ml, 10 ml, 10 ml
37.74 €
47.17 € / 100 ml
1 reviews
KAINE Kombu Jelly Oil Cleanser
KAINEKombu Jelly Oil CleanserOils
145 ml
15.09 €
10.41 € / 100 ml
1 reviews
KAINE Lavender PDRN Revitalizing Toner
KAINELavender PDRN Revitalizing TonerToners
300 ml
19.19 €
6.40 € / 100 ml
2 reviews
KAINE Rosemary Body Care Set
KAINERosemary Body Care SetSets
150 ml, 100 g, 1 pc
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of