Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Vegan

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
KAINE Chaga Collagen Charging Serum
KAINEChaga Collagen Charging SerumSerums
30 ml
16.90 €
56.33 € / 100 ml
6 reviews
KAINE Apple Cider Vinegar Grinding Cleansing Balm
KAINEApple Cider Vinegar Grinding Cleansing BalmBalms
50 ml
22.53 €
45.06 € / 100 ml
KAINE Rosemary Low pH Cleansing Bar
KAINERosemary Low pH Cleansing BarWash
100 g
10.23 €
10.23 € / 100 g
KAINE Rosemary AHA Night Serum
KAINERosemary AHA Night SerumSerums
30 ml
17.59 €
58.63 € / 100 ml
5 reviews
KAINE Kombu Barrier Ampoule
KAINEKombu Barrier AmpouleAmpoules
30 ml
22.94 €
16.06 €
53.53 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 16.06 €
3 reviews
KAINE Green Fit Pro Sun
KAINEGreen Fit Pro SunSunscreen 🔆
55 ml
10.95 €
19.91 € / 100 ml
3 reviews
KAINE Lavender PDRN Revitalizing Toner
KAINELavender PDRN Revitalizing TonerToners
300 ml
19.19 €
6.40 € / 100 ml
2 reviews
KAINE Glow Melting Lip Balm
KAINEGlow Melting Lip BalmMelting Balms
3.4 g, No.01 Pure+2 sizes
13.75 €
458.33 € / 100 g
11 reviews
KAINE Rosemary Relief Gel Cleanser
KAINERosemary Relief Gel CleanserGels
150 ml
12.83 €
8.55 € / 100 ml
9 reviews
KAINE Green Calm Aqua Cream
KAINEGreen Calm Aqua CreamCreams
70 ml
19.89 €
28.41 € / 100 ml
20 reviews
KAINE Vita Drop Serum
KAINEVita Drop SerumSerums
30 ml
17.40 €
58.00 € / 100 ml
8 reviews
KAINE Vegan Collagen Youth Cream
KAINEVegan Collagen Youth CreamCreams
50 ml
21.99 €
43.98 € / 100 ml
5 reviews
KAINE Kombu Balancing Ampoule Toner
KAINEKombu Balancing Ampoule TonerToners
150 ml
17.20 €
11.47 € / 100 ml
14 reviews
KAINE Kombu Balancing Ampoule Toner Set
KAINEKombu Balancing Ampoule Toner SetSets
150 ml, 40 pcs
1 reviews
Out of stock

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of