Frudia
Ingredient Preferences:
Vegan
CLEAR ALL
SORT BY:Popular
FrudiaRe:proust Essential Deep Clean Lip & Eye RemoverMakeup Removers
300 ml
15.50 €
5.17 € / 100 ml
10 reviews
FrudiaCitrus Brightening TonerToners
195 ml
19.00 €
13.30 €
6.82 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 11.93 €
5 reviews
FrudiaRe:Proust Essential Blending Hand Cream DazzlingHand Masks & Creams
50 g
8.20 €
16.40 € / 100 g
9 reviews
FrudiaAvocado Enzyme Relief Peeling GelPeels
120 g
17.72 €
15.95 €
13.29 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 15.95 €
6 reviews
FrudiaAvocado Relief Essence TonerToners
195 ml
20.00 €
15.00 €
7.69 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.86 €
5 reviews
FrudiaRe:proust Essential Blending Body Lotion GreeneryLotions & Mists
200 ml
16.59 €
8.29 € / 100 ml
4 reviews
































