You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 60 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Brands
Frudia
Frudia
All products
(5)
Skincare (5)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Niacinamide
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Frudia
Citrus Brightening Vitamin C Ampoule
Ampoules
30 ml
19.95 €
66.50 € / 100 ml
Add to cart
Frudia
Velvet Fit Blurring Sun Primer
Sunscreen 🔆
40 g
11.50 €
28.75 € / 100 g
25 reviews
Add to cart
Frudia
Citrus Brightening Toning Pad
Pads
210 ml / 70 pads
+1 sizes
16.79 €
8.00 € / 100 ml
Add to cart
Frudia
Tone-Up Base Sun Cream
Sunscreen 🔆
50 g
19 reviews
Out of stock
Notify me
Frudia
Bare Skin Foundation Free Sun
Sunscreen 🔆
40 g
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions