Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
SEOUL 1988 Advanced Shot : Retinal Liposome 12% + Black Rice
VT Cosmetics Rice Capsul Cream
VT CosmeticsRice Capsul CreamCreams
50 ml
27.01 €
54.02 € / 100 ml
VT Cosmetics Rice Ceramide Serum
VT CosmeticsRice Ceramide SerumSerums
30 ml
22.80 €
76.00 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Pad
SkinfoodRice Brightening PadPads
250 g / 60 pads
17.21 €
6.88 € / 100 g
Skinfood Rice Brightening Serum
SkinfoodRice Brightening SerumSerums
55 ml
15.71 €
28.56 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Toner
SkinfoodRice Brightening TonerToners
160 ml
14.21 €
8.88 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Cream
SkinfoodRice Brightening CreamCreams
60 ml
17.26 €
28.77 € / 100 ml
PO:DL Rice PDRN 4X Watery Sun Serum
PO:DLRice PDRN 4X Watery Sun SerumSunscreen 🔆
50 ml
25.08 €
50.16 € / 100 ml
1 reviews
COSRX Red Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel Serum
COSRXRed Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel SerumSerums
80 ml
22.40 €
28.00 € / 100 ml
Mizon Rice Water Glow Mask Cleanser
MizonRice Water Glow Mask CleanserFoams
150 ml
23.14 €
15.72 €
10.48 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.17 €
Mizon Rice Water Milky Glow Toner
MizonRice Water Milky Glow TonerToners
150 ml
24.81 €
19.46 €
12.97 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.77 €
Nacific Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser
NacificRice Pepta Collagen Gelato Pack CleanserGels
150 g
17.58 €
15.81 €
10.54 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 15.25 €
Nacific Rice Pepta Collagen Sherbet Cleansing Balm
NacificRice Pepta Collagen Sherbet Cleansing BalmBalms
80 g
17.17 €
13.68 €
17.10 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 13.20 €
I'm from Rice Whip Facial Cleanser
I'm fromRice Whip Facial CleanserFoams
150 ml
13.91 €
9.27 € / 100 ml
I'm from Rice Glow Peel Off Mask
I'm fromRice Glow Peel Off MaskWash-off Masks
70 g
23.54 €
20.01 €
28.59 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 19.04 €
I'm from Rice Toner Pad
I'm fromRice Toner PadPads
140 ml
21.88 €
18.60 €
13.29 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.60 €
Orjena Mild UV Shield Sun Cream SPF 50+
OrjenaMild UV Shield Sun Cream SPF 50+Sunscreen 🔆
50 ml
14.03 €
28.06 € / 100 ml
1 reviews
Orjena Smile Day Cleansing Foam Rice
OrjenaSmile Day Cleansing Foam RiceFoams
180 ml
6.33 €
3.52 € / 100 ml
Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser
ArenciaCalendula Rice Mochi CleanserFoams
120 g
12.95 €
10.79 € / 100 g
2 reviews
Arencia Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Rosehip Rice Mochi CleanserFoams
120 g
13.89 €
11.58 € / 100 g
10 reviews
Eqqualberry Purple Rice Pore Purifying Pack Cleanser
EqqualberryPurple Rice Pore Purifying Pack CleanserFoams
130 g
14.99 €
11.53 € / 100 g
Kwailnara Vanilla Milk Lip Balm
KwailnaraVanilla Milk Lip BalmLip Care
10 g
7.33 €
73.30 € / 100 g
Kwailnara Brightening Milk Rice Cream
KwailnaraBrightening Milk Rice CreamCreams
100 ml
16.51 €
12.38 €
12.38 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.38 €
Kwailnara Brightening Milk Rice Essence Toner
KwailnaraBrightening Milk Rice Essence TonerToners
200 ml
15.53 €
7.76 € / 100 ml
3 reviews
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
13.63 €
6.82 € / 100 ml
5 reviews
I'm from Rice Serum
I'm fromRice SerumSerums
30 ml
18.10 €
60.33 € / 100 ml
3 reviews
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
10.93 €
21.86 € / 100 ml
Missha Chogongjin Sosaeng Jin Boosting Essence
MisshaChogongjin Sosaeng Jin Boosting EssenceEssences
90 ml
40.00 €
44.44 € / 100 ml
1 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Serum
NeogenDermalogy Real Ferment Micro SerumSerums
30 ml
24.22 €
80.73 € / 100 ml
6 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Essence
NeogenDermalogy Real Ferment Micro EssenceEssences
150 ml
20.71 €
13.81 € / 100 ml
10 reviews
Mizon Rice Real Cleansing Foam
MizonRice Real Cleansing FoamFoams
150 ml
21.78 €
14.52 € / 100 ml
1 reviews
Tirtir Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirHydro Boost Enzyme Cleansing BalmBalms
120 ml+1 sizes
15.89 €
13.24 € / 100 ml
1 reviews
SEOUL 1988 Cream : Snail Mucin 93% + Rice
SEOUL 1988Cream : Snail Mucin 93% + RiceCreams
100 ml
15.90 €
15.90 € / 100 ml
6 reviews
SEOUL 1988 Essence : Snail Mucin 97% + Rice
SEOUL 1988Essence : Snail Mucin 97% + RiceEssences
100 ml
15.88 €
15.88 € / 100 ml
9 reviews
House of HUR Brightening Skin Prep Essence Pad
House of HURBrightening Skin Prep Essence PadEssences
140 ml / 70 pads
16.94 €
12.10 € / 100 ml
1 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Facial Oil
Haruharu WonderBlack Rice Facial OilAmpoules
30 ml
14.24 €
47.47 € / 100 ml
16 reviews
By subscribing I agree with the terms of