Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Kombucha Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Medipeel Hyal Kombucha Tea-Tox Toner
MedipeelHyal Kombucha Tea-Tox TonerToners
150 ml
21.66 €
11.81 €
7.87 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 11.81 €
47 reviews
Medipeel Hyal Kombucha Tea-Tox Cream
MedipeelHyal Kombucha Tea-Tox CreamCreams
50 ml
22.90 €
45.80 € / 100 ml
24 reviews
Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence
Dr. CeuracleVegan Kombucha Tea EssenceEssences
150 ml
25.92 €
17.28 € / 100 ml
54 reviews
Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Gel Cream
Dr. CeuracleVegan Kombucha Tea Gel CreamGels
75 g
18.70 €
24.93 € / 100 g
35 reviews
KAINE Kombu Hydrating Daily Cleanser
KAINEKombu Hydrating Daily CleanserFoams
155 g
15.10 €
9.74 € / 100 g
4 reviews
Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Beginning Set
Dr. CeuracleVegan Kombucha Beginning SetSets
50 ml, 30 g
20.95 €
26.19 € / 100 ml
10 reviews
Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Essence In Gel Mask
Dr. CeuracleVegan Kombucha Tea Essence In Gel MaskCollagen Masks
36 g / 1 sheet
3.65 €
10.14 € / 100 g
KAINE Kombu Jelly Oil Cleanser
KAINEKombu Jelly Oil CleanserOils
145 ml
15.12 €
10.43 € / 100 ml
1 reviews
KAINE Kombu Barrier Ampoule
KAINEKombu Barrier AmpouleAmpoules
30 ml
22.94 €
16.06 €
53.53 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 16.06 €
3 reviews
Dr. Ceuracle Vegan Kombucha Tea Lip Balm
Dr. CeuracleVegan Kombucha Tea Lip BalmLip Care
3.7 g
9.74 €
243.50 € / 100 g
3 reviews
KAINE Kombu Balancing Ampoule Toner
KAINEKombu Balancing Ampoule TonerToners
150 ml
22.30 €
14.62 €
9.75 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.24 €
14 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of