Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Oil-free

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Rom&nd The Juicy Lasting Tint
Rom&ndThe Juicy Lasting TintTints
3.5 g, No.03 Bare Grape+22 sizes
15.50 €
387.50 € / 100 g
7 reviews
Rom&nd Juicy Lasting Tint
Rom&ndJuicy Lasting TintTints
5.5 g, No.19 Almond Rose+17 sizes
10.75 €
179.17 € / 100 g
73 reviews
Rom&nd Dewyful Water Tint
Rom&ndDewyful Water TintTints
5 g, No.05 Taffy+12 sizes
9.74 €
194.80 € / 100 g
22 reviews
Laka Healthy Serum Balm
LakaHealthy Serum BalmMelting Balms
10 ml, No.03 Vita Berry+1 sizes
14.15 €
141.50 € / 100 ml
Tirtir Water Mellow Lip Balm
TirtirWater Mellow Lip BalmMelting Balms
3.2 g, No.04 Greeny Apple+3 sizes
12.32 €
410.67 € / 100 g
1 reviews
Rom&nd Glasting Water Tint
Rom&ndGlasting Water TintTints
4 g, No.14 Mauve Moon+8 sizes
8.25 €
206.25 € / 100 g
14 reviews
Etude Dear Darling Water Tint
EtudeDear Darling Water TintTints
10 g, No.2 Cherry
4.49 €
44.90 € / 100 g
79 reviews
Laka Fruity Glam Tint
LakaFruity Glam TintTints
4.5 g, No.120 Caffeine Rose+25 sizes
12.38 €
309.50 € / 100 g
Unleashia Sisua Popcorn Syrup Lip Plumper
UnleashiaSisua Popcorn Syrup Lip PlumperLip
3.8 g, No.100 Unicorn Salt+4 sizes
8.74 €
218.50 € / 100 g
3 reviews
Unleashia Sisua Berry Shot Lip Tint
UnleashiaSisua Berry Shot Lip TintTints
3.8 g, No.04 Woo Woo+4 sizes
13.87 €
8.32 €
208.00 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 8.32 €
6 reviews
Etude Dear Darling Water Gel Tint Ice Cream
EtudeDear Darling Water Gel Tint Ice CreamTints
4.5 g, PK004 Red Bean Red+1 sizes
9.21 €
3.19 €
79.75 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 3.19 €
37 reviews
Anillo Petal Glow Balm
AnilloPetal Glow BalmMelting Balms
5 g
16.79 €
335.80 € / 100 g
1 reviews
The Saem Saemmy's Ade Shot Tint
The SaemSaemmy's Ade Shot TintTints
3.2 g, No.03 Lychee Chamomile+3 sizes
13.03 €
434.33 € / 100 g
The Saem Saemmul Candy Syrup Gloss
The SaemSaemmul Candy Syrup GlossGlosses
6 g, No.02 Cherry Syrup+3 sizes
8.68 €
6.51 €
108.50 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 6.51 €
Laka Devil Lip
LakaDevil LipLipsticks
3.7 g, No.801 Mur Mur+4 sizes
12.38 €
309.50 € / 100 g
Laka Stain Lip Liner
LakaStain Lip LinerLipsticks
3.7 g, No.01 Bare Memory+7 sizes
15.08 €
377.00 € / 100 g
1 reviews
Laka Maxi Glayer Tint
LakaMaxi Glayer TintTints
3.8 g, No.601 Linen+4 sizes
12.38 €
309.50 € / 100 g
Laka Soul Vegan Lip Balm
LakaSoul Vegan Lip BalmMelting Balms
3.9 g, Berry+3 sizes
8.93 €
223.25 € / 100 g
1 reviews
Laka Jelling Nude Gloss
LakaJelling Nude GlossGlosses
4.5 g, No.303 Peachring+3 sizes
10.31 €
257.75 € / 100 g
Mary & May Blooming Glow Lip
Mary & MayBlooming Glow LipLipsticks
1.7 g, No.01 Peony Bouquet+8 sizes
12.74 €
10.54 €
527.00 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 9.54 €
Peach C Jelly Beam Tint
Peach CJelly Beam TintTints
2 g, Energy Pop+4 sizes
9.51 €
475.50 € / 100 g
1 reviews
Peach C River Glow Tint
Peach CRiver Glow TintTints
4 g, No.01 Hey Cherry+2 sizes
16.16 €
404.00 € / 100 g
FWEE 3D Voluming Tint
FWEE3D Voluming TintTints
4 g, No.01 Sweetie Dew+11 sizes
15.42 €
12.24 €
306.00 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 11.80 €
Milk Touch Spread Fit Blur Tint
Milk TouchSpread Fit Blur TintTints
4 g, No.01 Custard Peach+7 sizes
15.19 €
379.75 € / 100 g
1 reviews
Milk Touch Black Peel Off Lip Tattoo
Milk TouchBlack Peel Off Lip TattooLipsticks
4.5 g, No.01 Black Cherry+4 sizes
22.05 €
551.25 € / 100 g
3 reviews
Milk Touch Dew Stain Sheer Aurora Gloss
Milk TouchDew Stain Sheer Aurora GlossGlosses
4 g, No.01 Honey Dew+2 sizes
16.04 €
401.00 € / 100 g
Dasique Juicy Dewy Tint
DasiqueJuicy Dewy TintTints
3.5 g, No.01 Mood Mango+5 sizes
14.29 €
357.25 € / 100 g
3 reviews
Rom&nd Glasting Color Gloss
Rom&ndGlasting Color GlossGlosses
4 g, No.01 Peony Ballet+8 sizes
10.95 €
273.75 € / 100 g
20 reviews
A'pieu The Pure Candy Tint
A'pieuThe Pure Candy TintTints
4 ml, No.01 Cherry+2 sizes
7.07 €
176.75 € / 100 ml
4 reviews
Unleashia Oh! Happy Day Lip Pencil
UnleashiaOh! Happy Day Lip PencilLip
0.7 g, No.01 Birthday+6 sizes
6.83 €
683.00 € / 100 g
6 reviews
Rom&nd Zero Velvet Tint
Rom&ndZero Velvet TintTints
5.5 g, No. 04 Burnt Heart+3 sizes
6.61 €
110.17 € / 100 g
4 reviews
Rom&nd Blur Fudge Tint
Rom&ndBlur Fudge TintTints
5 g, No.01 Pomeloco+7 sizes
6.96 €
139.20 € / 100 g
13 reviews
Unleashia Hug Velvet Tint
UnleashiaHug Velvet TintTints
4.5 g, No.01 Be With+5 sizes
7.32 €
183.00 € / 100 g
2 reviews
KAINE Glow Melting Lip Balm
KAINEGlow Melting Lip BalmMelting Balms
3.4 g, No.01 Pure+2 sizes
13.75 €
458.33 € / 100 g
11 reviews
Peach C Easy Matte Lipstick
Peach CEasy Matte LipstickLipsticks
3.6 g, No.01 Spring Coral+5 sizes
12.91 €
322.75 € / 100 g
1 reviews
House of HUR Glow Ampoule Tint
House of HURGlow Ampoule TintTints
4.5 g, No.01 Deep Rose+3 sizes
11.00 €
275.00 € / 100 g
4 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of