Free gift for orders over 60 €
Ingredient Preferences:

Honey

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Cherry Blossom
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Cherry BlossomConditioners
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
10 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Amber Vanilla
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Amber VanillaConditioners
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Hair Treatment Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Hair Treatment Pink GrapefruitConditioners
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
4 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment White Musk
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment White MuskConditioners
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
5 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment Baby PowderConditioners
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
11 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Protein Treatment English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Protein Treatment English RoseConditioners
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
1 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of