Free gift for orders over 60 €
Brands:

Dear, Klairs

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Dear, Klairs Freshly Juiced Vitamin Drop
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin DropSerums
35 ml
19.99 €
57.11 € / 100 ml
4 reviews
Dear, Klairs Fundamental Watery Oil Drop
Dear, KlairsFundamental Watery Oil DropSerums
50 ml
35.25 €
24.68 €
49.36 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 23.28 €
Dear, Klairs Rich Moist Soothing Serum
Dear, KlairsRich Moist Soothing SerumSerums
80 ml
14.59 €
18.24 € / 100 ml
Dear, Klairs EGF Blue AC Calming Serum
Out of stock
Dear, Klairs Maple Energy Infusing Serum
Out of stock
Dear, Klairs Midnight Blue Youth Activating Drop
Out of stock
By subscribing I agree with the terms of