You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 60 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Eye & Lip Care
Patches
Patches, Ingredient Preferences: Collagen
(14)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Collagen
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Medipeel
Hyaluron Aqua Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Patches
1.6 g * 60 pcs
22.63 €
23.57 € / 100 g
7 reviews
Add to cart
Abib
Collagen Eye Patch Jericho Rose Jelly
Patches
90 g / 60 pcs
12.74 €
14.16 € / 100 g
23 reviews
Add to cart
Medipeel
Hyaluron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
Patches
1.6 g * 60 pcs
21.34 €
22.23 € / 100 g
18 reviews
Add to cart
Numbuzin
No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
Patches
40 g / 10 pcs
12.58 €
31.45 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
COSRX
The Peptide Collagen Hydrogel Eye Patch
Patches
85 g / 60 pcs
13.99 €
16.46 € / 100 g
17 reviews
Add to cart
Mizon
Collagen Eye Gel Patch
Patches
90 g / 60 pcs
13.20 €
14.67 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
COSRX
5 PDRN Collagen Vitalizing Hydrogel Eye Patch
Patches
85 g / 60 pcs
19.95 €
23.47 € / 100 g
1 reviews
Add to cart
Medipeel
Red Lacto Collagen Eye Patch
Patches
1.6 g * 60 pcs
20.31 €
21.16 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
Mizon
Phyto Plump Collagen Eye Gel Patch
Patches
84 g / 60 pcs
21.67 €
25.80 € / 100 g
Add to cart
Farmstay
Collagen Water Full Hydrogel Eye Patch
Patches
90 g / 60 pcs
19.91 €
13.17 €
14.63 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 11.93 €
Add to cart
Missha
Speedy Solution Face Up Patch
Patches
8 g / 1 pc
4.10 €
51.25 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
Petitfee & Koelf
Collagen & Coq10 Hydrogel Eye Patch
Patches
84 g / 60 pcs
14.45 €
17.20 € / 100 g
23 reviews
Add to cart
Biodance
Collagen Peptide Eye Patches
Patches
85 g / 60 pcs
1 reviews
Out of stock
Notify me
Arencia
Retinal Boosting Eye Mask
Patches
84 g / 60 pcs
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions