Free gift for orders over 60 €
Skin Type:

Sensitive

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Cu Skin CU Dr. Solution Bifida Barrier Cream
Cu SkinCU Dr. Solution Bifida Barrier CreamCreams
50 ml
41.48 €
33.18 €
66.36 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 33.18 €
17 reviews
Cu Skin Clean-Up Moisture Balancing Cream
Cu SkinClean-Up Moisture Balancing CreamCreams
50 ml
43.58 €
87.16 € / 100 ml
10 reviews
Cu Skin Clean-Up Calming Intensive Serum
Cu SkinClean-Up Calming Intensive SerumSerums
30 ml
31.99 €
106.63 € / 100 ml
7 reviews
Cu Skin Clean-Up Calming Intensive Cream
Cu SkinClean-Up Calming Intensive CreamCreams
30 ml
29.25 €
97.50 € / 100 ml
6 reviews
Jumiso D-Panthenol Barrier Soothing Cleansing Milk
JumisoD-Panthenol Barrier Soothing Cleansing MilkGels
300 ml
22.39 €
7.46 € / 100 ml
Centellian24 Expert Madeca Cream Active Renew PDRN
Centellian24Expert Madeca Cream Active Renew PDRNCreams
50 ml
22.20 €
44.40 € / 100 ml
2 reviews
Dr. Althea 345 Relief Serum
Dr. Althea345 Relief SerumSerums
30 ml
16.95 €
56.50 € / 100 ml
Cell Fusion C Cica Calming Down Cream
Cell Fusion CCica Calming Down CreamCreams
50 ml
44.39 €
88.78 € / 100 ml
Mary & May Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Mary & MayCalendula Peptide Ageless Sleeping MaskSleeping Masks
110 g+1 sizes
22.48 €
20.44 € / 100 g
31 reviews
Torriden Balanceful Cica Cream
TorridenBalanceful Cica CreamCreams
80 ml
15.69 €
19.61 € / 100 ml
2 reviews
Cu Skin CU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 Cream
Cu SkinCU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 CreamCreams
70 ml
33.81 €
48.30 € / 100 ml
1 reviews
Cu Skin CU Dr. Solution Bifida Barrier Ampoule
Cu SkinCU Dr. Solution Bifida Barrier AmpouleAmpoules
50 ml
32.26 €
64.52 € / 100 ml
6 reviews
Cu Skin CU Dr.Solution Cicaming Cleansing Gel Foam
Cu SkinCU Dr.Solution Cicaming Cleansing Gel FoamGels
150 g
19.46 €
12.97 € / 100 g
5 reviews
LUVUM Calming Repair Cica Cream
LUVUMCalming Repair Cica CreamCreams
50 ml
29.80 €
59.60 € / 100 ml
Cell Fusion C Cica Cooling Mask
Cell Fusion CCica Cooling MaskSheet Masks
27 g * 5 sheets
16.97 €
12.57 € / 100 g
COSRX The Ceramide Skin Barrier Moisturizer
COSRXThe Ceramide Skin Barrier MoisturizerCreams
80 ml
16.99 €
21.24 € / 100 ml
3 reviews
Arencia PDRN Booster Shot
ArenciaPDRN Booster ShotSerums
30 ml
23.15 €
77.17 € / 100 ml
Medipeel Young Cica PDRN Trouble Soothing Mask
MedipeelYoung Cica PDRN Trouble Soothing MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
2.15 €
8.60 € / 100 ml
Cu Skin CU Dr. Solution Niacin 10% Vitamin C Cream
Cu SkinCU Dr. Solution Niacin 10% Vitamin C CreamCreams
50 ml
25.14 €
50.28 € / 100 ml
2 reviews
Torriden Balanceful Cica Serum
TorridenBalanceful Cica SerumSerums
50 ml
14.77 €
29.54 € / 100 ml
2 reviews
Cu Skin CU Dr. Solution Moisture Sleeping Mask
Cu SkinCU Dr. Solution Moisture Sleeping MaskSleeping Masks
60 ml
22.29 €
37.15 € / 100 ml
11 reviews
Cu Skin CU: Vitamin U Essence Soothing Mask
Cu SkinCU: Vitamin U Essence Soothing MaskSheet Masks
25 g / 1 sheet
3.83 €
15.32 € / 100 g
3 reviews
Fraijour Original Wormwood Calming Watery Cream
FraijourOriginal Wormwood Calming Watery CreamCreams
100 ml
11.28 €
11.28 € / 100 ml
20 reviews
LUVUM Calming Repair Cica Gel Serum
LUVUMCalming Repair Cica Gel SerumSerums
80 ml
26.78 €
24.10 €
30.13 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 24.10 €
Some By Mi Super Matcha Pore Tightening Serum
Some By MiSuper Matcha Pore Tightening SerumSerums
50 ml
15.77 €
31.54 € / 100 ml
16 reviews
Medipeel Young Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic Serum
MedipeelYoung Cica PDRN Exo-Pin Hyaluronic SerumSerums
50 ml
29.03 €
23.22 €
46.44 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.45 €
Pyunkang Yul Calming Low Ph Foaming Cleanser
Pyunkang YulCalming Low Ph Foaming CleanserFoams
150 ml
6.68 €
4.45 € / 100 ml
34 reviews
Skin1004 Madagascar Centella PDRN 1.5 Cream
Skin1004Madagascar Centella PDRN 1.5 CreamCreams
30 ml
19.82 €
66.07 € / 100 ml
A'pieu Madecassoside Ampoule 2X
A'pieuMadecassoside Ampoule 2XAmpoules
30 ml
31.70 €
19.02 €
63.40 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 19.02 €
Skin&Lab Barrierderm Milky Serum
Skin&LabBarrierderm Milky SerumSerums
50 ml
17.96 €
35.92 € / 100 ml
3 reviews
Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream
Pyunkang YulCalming Moisture Barrier CreamCreams
50 ml
8.53 €
17.06 € / 100 ml
71 reviews
Abib Heartleaf Essence Calming Pump
AbibHeartleaf Essence Calming PumpEssences
50 ml
20.17 €
16.14 €
32.28 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 11.86 €
8 reviews
Purito Seoul Wonder Releaf Centella Toner Unscented
Purito SeoulWonder Releaf Centella Toner UnscentedToners
200 ml
15.90 €
7.95 € / 100 ml
29 reviews
Torriden Balanceful Centella Asiatic Extract Mask
TorridenBalanceful Centella Asiatic Extract MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet+1 sizes
2.90 €
11.60 € / 100 ml
B : Lab CICA Barrier Gentle Morning Cleanser
B : LabCICA Barrier Gentle Morning CleanserFoams
100 ml
11.77 €
11.77 € / 100 ml
Skin&Lab Barrierderm Intensive Cream
Skin&LabBarrierderm Intensive CreamCreams
100 ml+1 sizes
21.71 €
21.71 € / 100 ml
11 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of